Kulüp Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Kulüp Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Kulüp dizisi, konusu, oyuncuları, karakterleri, yorumları, incelemesi, ne zaman yayınlanacak, IMDb puanı, Ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

5 Kasım 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak olan Netflix Türkiye yapımı dizidir. Bölüm sayısı henüz açıklanmayan dizinin yönetmenliğini Zeynep Günay Tan üstlenirken, senaryosunu Ayşin Akbulut, Ranan Denizer, Necati Şahin, Bengü Üçüncü gibi isimler üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Salih Bademci, Metin Akdülger, Fırat Tanış ve Fırat Tanış gibi isimler yer alıyor.

Dizi uluslararası arenada ‘The Club’ adı ile yayınlanacak.

Kulüp dizi konusu

Dizinin konusu, 1950’lerin İstanbulu’nda yaşanan siyasi kargaşanın ortasında, Musevi bir anne hapisten çıktıktan sonra kızıyla tekrar bağlantı kurmak için uğraşır.

Eski bir mahkum olan Matilda, 1955 yılının en önemli gece kulüplerinden birinde çalışır. Matilda’nın kızı Raşel, o hapisten çıkana kadar varlığından bihaberdir. Kızı ile arasında güzel bir ilişki kurmaya çalışan Matilda, Raşel’i Pera’nın belalısı olan Fıstık İsmet’ten uzak tutmak için çabalar. Matilda aynı zamanda patronu olan Orhan, gece kulübü yöneticisi Çelebi ve sanatçı Selim’in egoları ile de mücadele etmeye çalışır. Kulübe ayak basmasıyla ortama farklı bir ruh katan Matilda, çalışanlar için cehennem olan kulübü bir yuva haline getirir.

Kulüp oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Salih Bademci, Metin Akdülger, Fırat Tanış ve Fırat Tanış gibi isimler yer alıyor.

Gökçe Bahadır – Mathilda
Barış Arduç – İsmet
Salih Bademci – Selim
Metin Akdülger – Orhan
Fırat Tanış – Raşel
Sezer Arıçay – Haci
Murat Garibağaoğlu – David
Istar Gökseven – Ali Şeker
İlker Kılıç – Mordo
Valeria Lakhina – Diana
Fırat Tanış – Çelebi
Merve Seyma Zengin – Tasula
Doğanay Ünal – Bahtiyar

Kulüp dizisi ne zaman yayınlanacak?

Dizi 5 Kasım 2021’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.