Geçen Yaz Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Geçen Yaz Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Geçen Yaz Film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Ekşi yorumları, Netflix Filmleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Geçen Yaz Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Geçen Yaz Film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Ekşi yorumları, Netflix Filmleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

9 Temmuz 2021′de yayınlanmaya başlayan Netflix Türkiye orijinal filmidir. İlk Netflix orijinal filmi olan Yarına Tek Bilet’in yönetmenliğini de üstlenen Ozan Açıktan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu film, OGM Pictures tarafından yaratıldı. Filmin oyuncu kadrosunda Ece Çeşmioğlu, Aslıhan Malbora, Fatih Şahin, Halit Özgür Sarı ve Kunbilay Tunçer gibi isimler yer alıyor. Romantik komedi türündeki film, Netflix’in Yarına Tek Bilet, Kağıttan Hayatlar ve Sen hiç ateş böceği gördün mü? filminden sonra 4. orijinal içeriği olacak. Filmin senaryosunu Sami Berat Marçalı kaleme aldı.

Geçen Yaz konusu

Filmin konusu, Deniz, kumsal, arkadaşlar, aile ve asla unutulmayacak ilk aşklar. Her yaşta başka türlü geçer yaz. 90’larda ve yazlıkta ise bambaşka…

Netflix’in film tanıtımını ise bu metinle açıklamıştı:

“Türkiye’nin güneyinde 1996’nın yaz aylarında geçen hikâye, rüzgar, kayalık uçurumlar, sonsuz dalgalar arasında aşk ve yaşamla tanışan, eninde sonunda hüznü de tadacak olan bir grup gencin hikâyesini konu alıyor. Her yıl ailesinin yazlığına giden Deniz için bu yıl farklıdır. Artık 16 yaşına girmiş aşka dair yeni duygular ve yeni deneyimler yaşamak istemektedir. Deniz Aslı’ya yakınlaşmaya çalışırken, aynı mahallenin ortalığı kasıp kavuran, son derece yakışıklı ve sportif genci Burak’ın da Aslı’yla ilgilendiğini fark eder. Her karakterin midesinde uçuşan kelebekleri izlerken, aynı zamanda ilk kalp kırıklığına ve ergenliğin başlangıcına şahit olacağız.”

Geçen Yaz oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Fatih Şahin, Ece Çeşmioğlu, Halit Özgür Sarı, Aslıhan Malbora ve

Filmin oyuncu kadrosunda Fatih Şahin, Ece Çeşmioğlu, Halit Özgür Sarı, Aslıhan Malbora ve Eray Ertüren gibi isimler yer alıyor.

Fatih Şahin
Ece Çeşmioğlu
Halit Özgür Sarı
Aslıhan Malbora
Eray Ertüren
Eren Ören
Ozan Oktu
Talha Öztürk
Merve Nur Bengi
Sümeyye Aydoğan

Film Yorumları (SpoilerSIZ)

Geçen Yaz ne zaman yayınlanacak?

9 Temmuz 2021’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.