Kağıttan Hayatlar Film | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Kağıttan Hayatlar, Paper Lives filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix Filmleri, Çağatay Ulusoy, Mücadele Çıkmazı, Paper Lives, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Kağıttan Hayatlar Film | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Kağıttan Hayatlar Paper Lives, Filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix Filmleri, Çağatay Ulusoy, Mücadele Çıkmazı, Paper Lives, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

Yönetmen koltuğunda “Ayla“, “Müslüm“, “Türk İşi Dondurma” gibi filmlerin de yönetmeni Can Ulkay‘ın oturduğu 2021 yılında yayınlanan dram türündeki Netflix Türkiye içeriğidir. Başrolünde daha önce yine bir Netflix Türkiye içeriği olan Hakan: Muhafız (The Prodector), yakın zamanda da Blu Tv içeriği olan Yeşilçam gibi yapımlarla ön plana çıkan Çağatay Ulusoy yer alıyor. Filmde Ulusoy’a Emin Ali Doğrul, Ersin Arıcı, Turgay Tanülkü ve Selen Öztürk gibi oyuncular eşlik ediyor. Film, yayınlandığı ilk 2 günde IMDb‘de bin 600’ü aşkın kişi tarafından oylandı ve 6,8‘lik puana sahip oldu.

Filmin senaryosunu, daha önce Behzat Ç., Behzat Ç Ankara Yanıyor, 46 Yok Olan ve Saygı gibi dizilerinde senaryosunu kaleme alan Ercan Mehmet Erdem kaleme aldı.

Film ilk duyurulduğunda Mücadele Çıkmazı ismi ile duyurulmuştu ancak Netflix Mart ayı takvimi yayınlandığında ismi değiştirildi.

1 saat 36 dakikadan oluşan Netflix Türkiye yapımı film, Paper Lives ismi ile 12 Mart 2021 tarihinde uluslararası olarak yayınlanacak.

Kağıttan Hayatlar Filmi konusu

Genç bir adam olan Mehmet, kağıt toplayarak geçimini sağlar. Onun bu hayattaki en büyük destekçisi ise Tahsin Baba’dır. Mehmet’in yaşamı, hayatına Ali adında 8 yaşındaki bir çocuğun girmesiyle bambaşka bir hal alır. Ali’yi ailesine kavuşturmaya çalışan Mehmet, bu sırada küçük çocukla arasında farklı bir bağ kurar.

Kağıttan Hayatlar oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin başrolünde daha önceleri Medcezir, Benim Adım Feriha, Hakan: Muhafız gibi yapımlarla tanınan Çağatay Ulusoy yer alıyor. Ulusoy’a filmde Emir Ali Doğrul, Turgay Tanülkü, Ersin Arıcı ve Selen Öztürk eşlik edecek.

Çagatay Ulusoy – Mehmet
Emir Ali Doğrul – Ali
Ersin Arıcı
Turgay Tanülkü – Tahsin
Selen Öztürk
Oksan Büyük
Volkan Çalışkan
Tomris Çetinel
Osman Iskender Bayer
Mehmet Bahattin Genç

Film fragmanı

Yorumları

“tanım: seneryosu(bkz: ercan mehmet erdem)tarafından kaleme alınan, yönetmenliğinde(bkz: can ulkay)’ın oturduğu oyuncu kadrosunda ise çağatay ulusoy,emir ali doğrul,ersin arıcı,turgay tanülkü,selen öztürk,osman iskender bayer, tomris çetinel, volkan çalışkan,mehmet bahattin genç, okşan büyük gibi isimlerin olduğu netflix filmi .

ercan varsa bir işin içinde insan bir beklentiye giriyor.”

  • bobdylann

“netflix türkiye’nin mart ayı içeriklerine baktığımızda en ilgi çekici yapım bu gibi görünüyor. yine de son zamanlardaki türk yapımı netflix yapımları pek de iyi olmadığı için temkinli olmak lazım.”

  • animatorist

“merak ediyorum sayın yönetmenler hayatınızda kaç tane eli yüzü tertemiz, manken ajansından fırlamış kağıt toplayıcısı gördünüz? çağatay’a kirli kıyafet giydirerek karaktere soktuğunuzu mu sandınız? küçük çocuk desen etiler çocuğuyum diye bağırıyor. son zamanlarda gördüğüm cast özensizliğinin zirvesidir bu. popüler oyuncu koy gitsin. atmosfere, karaktere, projeye uyuyor mu diye niye düşünülsün ki?”

  • eriksiz

“konu bakımından oldukça yaratıcı olmasına rağmen çağatay ulusoy yine altın çocuk gibi parlıyor. üstteki arkadaşın dediği gibi saç, sakal, kıyafet daha salaş olabilirdi. saç uzatıp sakal bırakmayla kağıt toplayıcısı olunmuyor maalesef.”

  • infinityblue
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.