Kurtlar Vadisi Kaos | Dizi | Konusu | Oyuncuları | Ne zaman başlayacak?

Kurtlar Vadisi Kaos dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, inceleme, IMDb puanı, ne zaman başlayacak, hangi kanalda olacak, diziye kimler katılacak gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Kaos | Dizi | Konusu | Oyuncuları | Ne zaman başlayacak?

Kurtlar Vadisi Kaos dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, inceleme, IMDb puanı, ne zaman başlayacak, hangi kanalda olacak, diziye kimler katılacak gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Türk televizyonlarının efsane dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi uzun bir aradan sonra ekranlara geri dönüyor. 15 Ocak 2003‘te ilk kez Show Tv‘de yayınlanmaya başlayan ve ilk 97 bölümlük serisi ile ekranları kasıp kavuran yapım, Ardından Kurtlar Vadisi Terör adı ile yeniden ekranlara dönmüş ancak dönemin siyasi tablosu nedeniyle yayından kaldırılmıştı. 19 Nisan 2007‘de Kurtlar Vadisi Pusu adıyla yeniden ekranlara dönen dizi, Toplam 10 sezon sürmüş ve 16 Haziran 2016’da yayınlanan sezon finali sonrası 15 Temmuz 2016’da meydana gelen darbe girişimi sonrası dizinin yayın hayatına son verilmişti. Bu sürecin ardından Kurtlar Vadisi Vata filmi ile sinemalarda 4.filmi ile yer alan yapım, o günden bu yana ekranlardan uzak kalmıştı. Dizi, yapımcısı ve aynı zamanda başrol oyuncu Necati Şaşmaz’ın açıklaması ile yeniden ekranlara geri döneceği açıklandı. Dizi yine ilk yayınlandığı kanalı Show tv‘ye döndü. Dizinin yeni serisinin adı ise Kurtlar Vadisi Kaos olacak. Dizinin yayın gününün ise Perşembe günleri olacağı belirtiliyor.

Kurtlar Vadisi Kaos konusu

Dizinin konusu hakkında açıklama yapan dizinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz şu ifadeler ile dizinin işleyeceği konular hakkında bilgi verdi:
“Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide dünyayı kaosa yöneltip, kaos ile yönetmek. Biz de bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz derdini anlatmaya çalışacağız. Kaos durumlarında elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz. Bunları hikayemizde anlatmaya çalışacağız.” Şaşmaz, dizinin iddiasını şu sözlerle ortaya koydu: “Yakın coğrafyamızda, körfez olsun, bu civardaki ülkelerde, siyasi ve coğrafi denklemde bizler nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapabiliriz. Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda da Myanmar’dan Afganistan’dan Makedonya’ya hatta Amerika’ya uzanan hikayeler olacak diye şimdiden müjde verebilirim.”

Kurtlar Vadisi Kaos oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda şimdilik tek bilinen isim Polat Alemdar karakterine hayat verecek olan Necati Şaşmaz yer alıyor. Dizi ile ilgili yeni açıklama geldiğinde sayfamızı güncelleyeceğiz.

Necati Şaşmaz – Polat Alemdar

Ne zaman başlayacak?

Dizi 2021 Şubat ayında Show tv’de yayınlanacağı açıklandı.

Dizi fragmanı

Henüz resmi bir fragman yayınlanmadı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.