La Casa de Papel 5.sezon ne zaman yayınlanacak?

05.04.2020
La Casa de Papel 5.sezon ne zaman yayınlanacak?

La Casa de Papel 5.sezon ne zaman çıkacak? Yayın tarihi, ne zaman yayınlanacak, 5.sezonu var mı? olacak mı? gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Netflix’in son zamanların fenomen dizisi La Casa de Papel’in 4.sezonu 3 nisan’da yayınlandı. Dizinin 4.sezonunu izleyen Netflix aboneleri, dizinin devam edip etmeyeceğini merak etmeye başladı. Müjdeli haberi şimdiden vermiş olalım. La Casa de Papel, 5.sezonu ile devam edecek. Dizinin gelecek sezon ile ilgili hikayesinin nasıl gelişeceği ile ilgili herhangi bir açıklama bulunmazken, 4.sezonda yaşanan olayların ardından hikayede bazı kökten değişiklikler göreceğimizi şimdiden söyleyebiliriz.

La Casa de Papel 5.sezon ne zaman çıkacak?

Netflix ile birlikte Dünya çapında izlenmeye ulaşan ispanyol dizisi La Casa de Papel’in 5.sezonu olacağı kesinleşti. Ancak dijital platform tarafından yeni sezonun ne zaman çıkacağı ile ilgili henüz yeni bir bilgi yok. Ancak yeni açıklamanın gelmesinin ardından dizi ile ilgili gelişmeleri sitemizden okuyabilirsiniz. La Casa de Papel 5.sezon haberleri sitemizde olacak!

La Casa de Papel 4.sezon özeti

4.sezon 1. Bölüm özeti: (Oyun bitti)

Öfke ve üzüntü, ekip içindeki gerilimi yükseltir. Yas tutmakta olan Profesör, cüretkâr ve tehlikeli bir kaçma girişiminde bulunur.

4.sezon 2. Bölüm özeti:(Berlin’in Düğünü)

Palermo, yaptıklarıyla grubu şaşırtır. Sierra, sorguladığı kişiyi bir anlaşma yapmaya zorlar. Profesör, abisinin düğününü anımsar.

4.sezon 3. Bölüm özeti: (Anatomi Dersi)

Profesör’ün köstebeği, mesajını çadırdaki kişiye iletmeye çalışır. Denver’ın Mónica ile Rio’nun dostluğu konusunda duyduğu kıskançlık daha da artar.

4.sezon 4. Bölüm özeti:(Paso Doble)

Geçmişte Berlin, Gandía’nın operasyonun başına bela olacağını tahmin eder. Sierra’nın Lizbon’u sorgulaması kişisel bir açıklamaya yol açar.

4.sezon 5. Bölüm özeti: (5 Dakika Önce)

Denver gerçek kimliğini gizleyen birinden yardım ister. Çevrelerindeki tehlike yoğunlaşırken Nairobi ekibini motive etmeye çalışır.

4.sezon 6. Bölüm özeti:(Teknik Nakavt)

Nairobi’nin rehin alınmasının ardından Gandía ekiple pazarlık yapar. Profesör, ekibini kurtarmak için çaresizce yeni bir plan arayışına girer.

4.sezon 7. Bölüm özeti: (Çadırı Vurmak)

Grup, içlerinden birinin uğradığı saldırının ardından sarsılır. Profesör ise revize ettiği planı ekibin yeni üyelerinin ve Palermo’nun yardımıyla uygulamaya koyar.

4.sezon 8. Bölüm özeti: (Paris Planı)

Profesör, Benjamin ve diğerleri, Lizbon’u kurtarmaya çalışır. Tokyo, öfkesi nedeniyle plana karşı duyduğu inancı yitirmek üzeredir. Sierra dizginleri eline alır.

Jaime Lorente Kimdir? La Casa de Papel’in Denver’i

YORUMLAR

canlı tv izle