Ursula Corbero kimdir? La Casa de Papel’in Tokyo’su

01.04.2020
Ursula Corbero kimdir? La Casa de Papel’in Tokyo’su

La Casa de Papel dizisinin Tokyo’su Ursula Corbero kimdir? Yaşı, boyu, kilosu, evli mi, oynadığı dizi ve filmler, biyografisi, instagram hesabı gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’DEN yanıt bulabilirsiniz.

Ursula Corbero Hayatı

Ursula Corbero, 11 Ağustos 1989’da İspanya’nın Barcelona kentinde dünyaya geldi. Çocuk yaşlarında reklam filmlerinde boy gösteren oyuncu,daha 13 yaşındayken bir Tv dizisinde rol alarak kariyerini şekillendirmeye başladı. 2008 yılında daha 19 yaşındayken Física o Química adlı dizide oynadığı Ruth Gomez karakteri ile İspanya’da dikkat çekmeye başladı.

La Casa de Papel ve Tokyo karakteri

2015 yılında ise Cómo Sobrevivir a una Despedida adlı komedi filminde başrol oynadı. Kariyerindeki asıl patlamayı ise önce Antena 3 kanalında yayınlanmaya başlayan ve ardından Netflix’te yayınlanması ile dünya çapında izlenen La Casa de Papel dizisinde oynadığı Tokyo karakteri ile yaşadı. Dizinin bir anda dünya çapında izlenmesiyle ününe bir anda ün katan oyuncu La Casa De Papel’in Netflix tarafından devam ettirilmesi kararı sonra yenim sezonlarda da yer aldı. Aynı zamanda model olan Ursula Corbero, güzelliğinin yanı sıra dizideki tarzı ile dikkat çekti.

Barcelona’yı tutuyor ve kendini feminist olarak tanımlıyor

Barcelona doğumlu olan güzel oyuncu, koyu bir Barcelona taraftarı. Aynı zamanda kendini feminist olarka da tanımlayan oyuncu, bir röportajında ‘Evet ben bir feministim. Kadınlar için verilen bu mücadelenin dengeyi sağlamak için gerekli olduğunu düşünüyorum. Hislerim bu yönde. Bazen insanların feministliğin çok abartıldığı yönündeki eleştirilerini duyuyorum ama bence bu böyle olmalı. çünkü çok uzun yıllar boyunca devam eden bir haksızlık var bunu tersine çevirmek için biraz abartmakta bence sorun yok.’ ifadelerini kullanmıştır. Güzel oyuncunun aynı zamanda We Are Water adlı su kaynağının doğru kullanması hakkında sosyal çalışmalara yapan bir kuruluşun da destekçisi olduğunu belirtelim. Sürekli saç stilini değiştirmesi de ülkesi İspanya’da tartışılan konulardan biri.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı ursula-corbero-kimdir-la-casa-de-papel-in-tokyo-su1.jpg

Ursula Corbero sevgilisi

2016 yılından bu yana Arjantinli oyuncu Chino Darín ile birliktedir.

Yaşı

30

Boyu

1.63

Kilosu

53

Ursula Corbero instagram hesabı

www.instagram.com/ursulolita

YORUMLAR

canlı tv izle