Lanetli Bağlar Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Lanetli Bağlar yorum, yorumları, ekşi, ekşi sözlük, imdb, 2020, sinemalar, İl Lagame, netflix filmleri, hangi ülke, oyuncuları, filmi, fragman, trailer, cast gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

Lanetli Bağlar Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Netflix İtalya yapımı İl Lagame filmi Netflix Türkiye’de Lanetli Bağlar ismi ile 2 Ekim 2020 tarihinde yayınlanmaya başladı. Netflix İtalya yapımı olması ile de dikkat çeken yapım 1 saat 33 dakikadan oluşuyor. Domenico Emanuele de Feudis’ın yönetmenliğini yaptığı yayınlandığı günden bu yana sosyal medyanın en çok konuşulan filmlerinden biri oldu. Film imdb’de 4,6’lık bir puanla karşımıza çıksa da Netflix Türkiye’de en çok izlenen top 10 listesine girmeyi başardı. Korku ve gerilim türündeki dizi ile ilgili şimdi gelin önce filmin konusu ardından da Lanetli Bağlar yorum ve sosyal medya tepkilerine göz atalım.

Lanetli Bağlar Konusu

Filmin konusu, Nişanlısının güney İtalya’daki annesini ziyaret eden bir kadın, kızını elinden almayı amaçlayan, gizemli bir lanetle savaşmak zorunda kalır. Nişanlısının güney İtalya’daki annesini ziyaret eden bir kadın, kızına sahip çıkma niyetiyle gizemli ve kötü niyetli lanetle savaşmalıdır.

Lanetli Bağlar Film | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Lanetli Bağlar Film, (Il Legame) konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, Netflix filmleri, hangi ülke filmi, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, cast, trailer, wiki gibi aramalarınıza yorumguncel.com'dan yanıt bulabilirsiniz.
Lanetli Bağlar Film, (Il Legame) konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, Netflix filmleri, hangi ülke filmi, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, cast, trailer, wiki gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Lanetli Bağlar Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Korku filmi severler Netflix başına

Bakınız top 10 listesinde

E tırstırdıysa yeter sanki

İl Lagame diyelim biz izlemesi sana kalsın

Lanetli Bağlar Ekşi Sözlük Yorumları

temelinde kırık dökük bir aşk olan gerilim-korku filmidir.

epidemik enginar (Ekşi Sözlük)

italyanlar ispanyollara özenmesinler.
korku- gerilim filmlerini ispanyollar çeksin.
italyanlar sadece pizza yapsın.
saçma bir konu, yaşlı teyzeler dışında berbat oyuncular ve korku-gerilimin yanından bile geçmeyen sahneler silsilesi. sadece zeytin ağaçlarının korkutucu olduğu bir film

portatifporte (Ekşi Sözlük)

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.