Last Chance U Basketball Belgesel | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Last Chance U: Basketball dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, trailer, cast, yorum, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, Netflix, ne demek, izle, 2.sezon, soundtrack, imdb gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Last Chance U Basketball Belgesel | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Last Chance U Basketball dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, trailer, cast, yorum, incelemesi, fragmanı, izle, Netflix, ne demek, izle, 2.sezon, soundtrack, imdb, izle altyazılı gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Belgesel hakkında

Emmy Ödüllü belgesel dizi Last U Chance bu kez Basketbol ile Netflix‘e geri dönüyor. Junior College futbol takımlarını takip etmek yerine Last Chance U ekibi, bir basketbol takımı olan East Los Angeles College Huskies’in konu edildiği belgesel 10 Mart 2021‘de yayınlanacak.

Bir Netflix Original spor belgesel dizisi olan Last U, Emmy Ödülü kazanan Last Chane U‘nun yan ürünü bir belgesel. Dizinin yapımcılığını Joe LaBracio, Lucas Smith ve James D. Stern üstlendiği belgeselin yapımcılığını Boardwalk Pictures üstleniyor.

Dizi toplamda 8 bölümden oluşan belgeselin bölümleri ise ortalama 55 dakika.

Last Chance U Basketball Konusu

Emmy Ödüllü Last Chance U belgeselinin yan ürünü olan belgesel dizide bu kez basketbol ele alınıyor. Belgeselin ilk sezonunda East Los Angeles College Huskies’i ve bir Kaliforniya Eyalet Şampiyonası kazanma çabalarını takip edecek.

Takımın başında, yetenekli genç oyunculardan oluşan ekibinden en iyisini çıkarmaya çalışan baş antrenör John Mosley var. D1 acemilerinden birçok yetenekli oyuncu ve güçlü sporculardan oluşan takım, yeteneklerini ve kolej potansiyelini göstermeye çalışıyor.

Dizi fragmanı

Last Chance U Basketball 2.Sezon Olacak Mı?

Bu kez Kaliforniya Eyalet Şampiyonası kazanma çabalarını takip edecek olan belgesel, Last U Chance belgeselinin toplamda 5 sezonu mevcut. Ancak bu belgeselin 2.sezonuna dair henüz bir açıklama yapılmadı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.