Law School Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Law School dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Kore dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Law School Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Law School dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Kore dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

14 Nisan 2021‘de yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Güney Kore dizilerindendir. Toplam 16 bölümden oluşan dizi, 3 Haziran 2021’de yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. JTBC ve Netflix ortak yapımı olan dizi haftada 2 gün yayınlanacak. Dizinin yönetmenliğini Kim Suk-Yoon üstlenirken, senaryosunu Seo In kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Kim Myung-Min, Ryu Hye-Young, Kim Beom, Lee Jung-Eun, Lee Soo-Kyung ve Lee David gibi isimler yer alıyor. Dizi Güney Kore’de yayın maratonunu tamamlamasının ardından Netflix tarafından yayınlanacak. Dizinin Mydramalist puanı 8,8‘lik puana sahip oldu.

Law School konusu

Dizinin konusu, prestijli bir hukuk fakültesinde bir profesör ve onun öğrencilerinin karşılaştığı benzeri görülmemiş bir davanın etrafında dönmektedir. Hukuk fakültesinde ceza hukuku profesörü olan Yang Jong-Hoon, Eski bir savcıdır. Oldukça açık sözlü birisi olduğu için kaba biri olabilmektedir. Bu yüzden, öğrenciler ondan hoşlanmamaktadır. Ancak bunu önemsememektedir. Sadece hukuk alanında anlamlı bir şekilde katkıda bulunabilecek insanlar yetiştirmeye odaklanmıştır. Hukuk fakültesinde birinci sınıf öğrencisi olan Kang Sol, Hukuk bölümünü zar zor kazanmıştır. Maddi durumu oldukça kötü olan bir aileye sahiptir. Okulda, çevresi zeki ve zengin ailelerin çocukları ile çevrilidir.

Law School oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Kim Myung-Min, Ryu Hye-Young, Kim Beom, Lee Jung-Eun, Lee Soo-Kyung ve Lee David gibi isimler yer alıyor.

Kim Myung-Min – Yang Jong-Hoon
Ryu Hye-Young – Kang Sol
Kim Beom – Han Joon-Hwi
Lee Jung-Eun – Kim Eun-Sook
Lee Soo-Kyung – Kang Sol
Lee David – Seo Ji-Ho
Ko Yoon-Jung – Jeon Ye-Seul

Hyun Woo – Yoo Seung-Jae
Gil Hae-Yeon – Oh Jung-Hee
Oh Man-Seok – Kang Joo-Man
Lee Kang-Ji – Min Bok-Ki
Kim Min-Seok – Jo Ye-Beom
Ahn Nae-Sang – Seo Byeong-Joo
Woo Hyeon – Sung Dong-Il

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.