Taxi Driver Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Taxi Driver dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Kore Dizileri 2021, Mydramalist puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Taxi Driver Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Taxi Driver dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Kore Dizileri 2021, Mydramalist puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

9 Nisan 2021‘de yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Güney Kore yapımı dizilerinden biridir. Toplam 16 bölümden oluşacak olan yapım 29 Mayıs 2021’de yayın maratonunu tamamlayacak. SBS‘de yayınlanan dizinin bölümleri ise 1 saat 5 dakikadan oluşuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Lee Je-Hoon, Esom, Kim Eui-Sung, Pyo Ye-Jin ve Lee Yoo-Joon gibi isimler yer alıyor. Aksiyon, gerilim ve suç türündeki dizinin yönetmenliğini Park Joon Wo üstlenirken, dizinin senaryosunu ise Oh Sang Ho kaleme aldı. Dizi Mydramalist‘te 8,8‘lik puana sahip oldu. Dizi ayrıca Model Taxi, Red Cage, Exemplary Taxi, Deluxe Taxi, gibi isimlerle de yayınlanabiliyor.

Taxi Driver konusu

Dizinin konusu, kanunların korumadığı mağdurlara hizmet veren ‘Rainbow Taxi’ adlı bir taksi şirketinin etrafında dönmektedir. ‘Rainbow Taxi’ sıradan bir taksi şirketi değildir. Şirket özel bir ‘intikam çağrı’ hizmeti sunmaktadır. Müşterileri intikam almalarını isterlerse, ‘Rainbow Taxi’ çalışanları müşterilerinin bu isteklerini yerine getirmektedir. ‘Rainbow Taxi’ şirketinin bir taksi şoförü olan Kim Do-Ki, Deniz Harp Okulu’ndan mezunu olan eski bir özel kuvvetler subayıdır. Annesi bir seri katil tarafından öldürüldükten sonra hayatı değişmiştir. Güçlü sezgilere, sarsılmaz bir cesarete ve birden fazla kişiyi aynı anda etkisiz hale getirebilecek bir dövüş yeteneğine sahip birisidir. Bir savcı olan Kang Ha-Na, Güçlü bir adalet duygusuna sahiptir. Güzel bir yüze, iyi bir eğitim geçmişine ve dürüst bir kişiliğe sahip olmasına karşın bir adaletsizlikle karşı karşıya kaldığı zaman şiddete başvurmaktadır. Ortadan kaybolan eski bir mahkumun olduğu bir davayı üstlenir ve ip uçlarını takip ettiğinde karşısına Kim Do-Ki (Lee Je-Hoon) çıkar.

Taxi Driver oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Lee Je-Hoon, Esom, Kim Eui-Sung, Pyo Ye-Jin ve Lee Yoo-Joon gibi isimler yer alıyor.

Lee Je-Hoon – Kim Do-Ki
Esom – Kang Ha-Na
Kim Eui-Sung – Jang Sung-Cheol
Pyo Ye-Jin – Go Eun
Lee Yoo-Joon – Araştırmacı Wang
Cha Ji Yeon – Baek Sung Mi
Jang Hyuk Jin – Choi Kyung Goo
Bae Yoo Ram – Park Jin Eon
Yoo Seung Mok – Jo Jin Woo
Yoo Seung Mok – Jo Jin Woo
Lee Ho Chul – Sekreter Goo

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.