Little Things Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Little Things Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Little Things Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Little Things dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, 5.sezon ne zaman, cast, yorumları, Ekşi, Netflix Hindistan Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

İlk olarak 2016 yılında Dice media adlı kanal tarafından yayınlanan Hint yapımı olan dizidir. İlk sezonunun ardından dizi Netflix tarafından yayınlanmaya başladı. İlk sezonu 5 bölümden oluşan dizinin 2. ve 3. sezonları 8’er bölümden oluştu. Dizinin 4.sezonu 15 Ekim 2021’de Netflix tarafından yayınlandı. Dizinin yönetmenliğini Ajay Bhuyan ve Ruchir Avun üstlenirken, senaryosunu Dhruv Sehgal kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Mithila Palkar, Dhruv Sehgal, Abhishek Bhalerao, Navni Parihar, Rishi Deshpande ve Asheesh Kapur gibi isimler yer alıyor.

Romantik komedi türünde yer alan dizinin bölümleri 18 ila 29 dakika arasında değişkenlik gösteriyor. Dizi IMDb‘de 6 bine yakın kişi tarafından oylandı ve 8,3‘lük puana sahip oldu.

Little Things konusu

Filmin konusu, Birlikte yaşayan 20’li yaşlardaki bir çift; çalışma hayatının, modern ilişkilerin ve günümüz Mumbaisi’nde yaşamanın keyifli ve zorlu yanlarını tecrübe eder. Arkadaşlarının heyecan verici sosyal medya paylaşımlarını kıskanan Kavya ve Dhruv, birlikte eğlenmeye karar verir. Ancak ne yapacakları konusunda anlaşamazlar. Dikkatsizlikten kaynaklanan bir hatayla iş yerinde başını belaya sokan Kavya ve profesyonel hayatında bir hayal kırıklığı yaşayan Dhruv evde tekrar bir araya gelir. Planlanmamış bir alışveriş, beklenmedik bir karşılaşma ve bir gece yarısı sohbeti sayesinde, uykusuz bir gece Kavya ve Dhruv için beklenmedik derecede hareketli geçer.

Uzun süredir beklenen bir akşam yemeğinin hayal kırıklığıyla sonuçlanmasının ardından Dhruv, bir arkadaşının verdiği partide Kavya’ya istemeye istemeye eşlik eder. Bir yiyeceğe duydukları aşırı istek, Kavya ve Dhruv’un kırsal bölgeye bir yolculuk yapmasına neden olur. Burada temiz havadan ilham alan ikili yaşamlarını gözden geçirir.

Little Things oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Mithila Palkar, Dhruv Sehgal, Abhishek Bhalerao, Navni Parihar, Rishi Deshpande ve Asheesh Kapur gibi isimler yer alıyor.

Mithila Palkar – Kavya Kulkarni
Dhruv Sehgal – Dhruv Vats
Abhishek Bhalerao – Murthy
Navni Parihar – Ila Kulkarni,
Rishi Deshpande – Satish Kulkarni,
Asheesh Kapur
Vikram Kochhar – Dhruv’s friend
Lovleen Mishra – Dhruv’s mother
Aman Bhagat – Karan
Veer Rajwant Singh – Akash
Palvi Jaiswal – Sana
Sanjay Gurbaxani – Kavya’s boss
Bharat Pahuja – visitor
Paresh Pahuja – Raunak

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR