Locke and Key 2.sezon onayını aldı!

31.03.2020
Locke and Key 2.sezon onayını aldı!

Netflix’te son dönemde yayınlanan ve beğeni toplayan dizilerin sayısı giderek artarken, sevilen dizilere yeni sezon onayları vermeye devam ediyor. Locke and Key dizisi 2.sezon onayını aldı.

Aynı isimli çizgi romandan uyarlama olan Lock and Key dizisi Netflix’te Şubat ayından yayınlanmış ve büyük beğeni toplamıştı. Netflix’ten gelen haber göre 2.sezon onayını aldı. Dizinin 190 ülkede yayına girmesinin ardından çok iyi tepkiler aldığı ve dizinin yeni sezonuna onay verilmesine karar verildi. Dizinin yaratıcılarından Carlton Cuse ve Meredith Averill, Netflix’in kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederken, yeni sezonu yapmayı dört gözle beklediklerini açıkladı.

Locke and Key 2.sezon ne zaman çıkacak?

Darby Stanchfield, Jackson Robert Scott, Connor Jessup, Emilia Jones, Laysla De Oliveira gibi isimlerin başrollerde yer aldığı korku, gerilim dizisinin 2.sezonunun ne zaman yayınlanacğaına dair herhangi bir tarih verilmedi. Ancak Locke and Key 2.sezon bölümleri ile geri döneceği kesin.

Locke and Key dizi konusu

Dizi travmatik bir olay ile babalarının cinayete kurban gitmesinin ardından Seattle’dan Massachusetts’e taşınma kararı alan Locke ailesinin yaşadıklarını konu alıyor. Dizide küçük bir kasabaya taşınan Locke ailesi, tüm kasabanın gizemli bulduğu ve yüzyıllardır Locke ailesine ait olan Key House’a taşınır. Ancak bu ev sıradan bir ev değildir. Evde gizemli olaylara tanık olan Locke ailesi kendilerini büyük aile sırları içinde bulacaktır.

Dizinin en sempatik ve en küçük karakteri Bode, Yeni taşındıkları evde fısıltılar duymaya başlar. Bu fısıltıların bazı anahtarlardan geldiğini keşfeden Bode, anahtarların ne işe yaradığını bulmak için bir arayışa çıkar ve anahtarların gizemiyle karşılaşır. İlk anahtar onu aklından geçirdiği yere götürünce bunu çok eğlenceli bulan Bode, zamanla diğer anahtarları bularak sihirlerini keşfetmeye çalışır. Ancak bu sihrin ardında olan bir başka kişi olan Dodge ile karşılaşınca bir çok aile sırrı ortaya çıkar ve işin tüm eğlencesi kaçacaktır. 

Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle