Love of Replica Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

22.07.2023
Love of Replica Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Love of Replica 2023 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

20 Nisan 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 16 bölümden oluşan dizinin bölümleri 40 dakikalık süreden oluşuyor.

Sohu tv ve WeTV tarafından yayınlanan dizi romantik ve gerilim türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Ming Yan üstlendi.

9 Mayıs 2023’de yayınlanan bölümü ile maraton tamamlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Tsao Yu Ning, Yilia Yu, Wu Hao Ze, Tu Bing, Zhang Guan Sen, Wang Shu Yun ve Liu Shuai gibi isimler yer alıyor.

Haftada 2 bölüm yayınlanan dizi Mysterious Love 2 adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist‘te 7,7‘lik puana sahip oldu.

Love of Replica konusu

Dizinin konusu, Korkunç bir araba kazasının ardından uyanan Xu Xi Xi, bir şeylerin çok yanlış olduğunu hemen fark eder. Geçmişinden hiçbir şey hatırlayamayan Xi Xi’nin nerede veya kim olduğu hakkında hiçbir fikri yoktur. Aşık olması için koruması Lu Jin Yan’a sadece bir kez bakması gerektiğini biliyor.

Xi Xi, çok varlıklı bir ailenin kızıdır. Kendini hatırlamaya çalışan Xi Xi, çocukluk arkadaşı Ding Bei Fan olduğu ortaya çıkan bir yabancıdan Xu Ailesinin kızı olmadığını, sadece ona tıpatıp benzeyen biri olduğunu ve gerçek adının An Yue olduğunu öğrenir. Gerçeği öğrendikten sonra An Yue, kendi geçmişinin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmaya ve yanında Jin Yan ile gerçek Xi Xi’yi bulmaya koyulur. Sırları ve acı dolu bir geçmişi olan Jin Yan, ilk başta gerçek niyetini An Yue’den gizler.

Love of Replica oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Tsao Yu Ning, Yilia Yu, Wu Hao Ze, Tu Bing, Zhang Guan Sen, Wang Shu Yun ve Liu Shuai gibi isimler yer alıyor.

Tsao Yu Ning – Lu Jin Yan
Yilia Yu – Xu Xi Xi / An Yue
Wu Hao Ze – Ding Bei Fan
Tu Bing – Tian Sui
Zhang Guan Sen – Jiang Tian Cheng
Wang Shu Yun – Xu Meng Yun
Liu Shuai – Xiao Yan
Li Ya Tian – Xu Yong Yu
Athena Yang – An Ye Mi
Li Yan Feng – He Da Yu
Xu Duo Duo – An Yue

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle