Magarsus Dizisi Kaç Bölüm? | Blu TV

14.08.2023
Magarsus Dizisi Kaç Bölüm? | Blu TV

Magarsus dizisi kaç bölüm, kaç bölüm, yayın tarihi, 2.sezon olacak mı, dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, ekşi sözlük, imdb puanı, fragmanı, Blu tv, 1.bölüm izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Magarsus 3.bölüm hakkında

10 Ağustos 2023‘de yayınlanmaya başlayan blu tv orijinal dizisidir. Toplam 8 bölümden oluşan dizi, drama türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Yunus Ozan Korkut üstlenirken, senaryosunu Yunus Ozan Korkut ve Mustafa Yürüktümen kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Berkay Ateş, Çağlar Ertuğrul, Ercan Kesal, Merve Dizdar, Cemre Ebuzziya ve Menderes Samancılar gibi isimler yer alıyor.

Berlin TV Series Festivali’nin ‘Special Mention’ kısmında izleyicilerle buluşan ‘Magarsus’ dizisi Stellar Cast Ödülü’ne değer görüldü.

Dizinin ilk 2 bölümü izleyen blu tv aboneleri Magarsus dizisi kaç bölüm? sorularının yanıtını merak ediyor.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Ama önce gelin dizi ile ilgili detaylara bakalım..

Magarsus dizisi konusu

Dizinin konusu, Kurak ailesi, Sarıbahçe’de narenciye ticareti yapmaktadır. Aile üyeleri bir yandan birbirleriyle mücadele ederken bir yandan da bölgede hakimiyer kurmaya çalışan dış güçlerle mücadele eder.

Dört tarafı narenciye bahçeleriyle sarılı, sırtını Magarsus Antik Kenti’ne yaslamış bir sahil ilçesi Sarıbahçe… Despot bir narenciye tüccarı Halil Kurak… Ve bu narenciye krallığını ileride yönetmeye talip üç muhtemel varis… Tansu, Turgut ve Beton…

Magarsus Dizisi Kaç Bölüm?

10 Ağustos 2023 tarihinde Blu Tv’de yayın hayatına başlayan dizinin kaç bölüm olacağı henüz netlik taşımasa da dizinin 8 bölümden oluşacağı tahmin ediliyor.

YORUMLAR

canlı tv izle