MasterChef Dilara kimdir? Dilara Başaran kimdir?

14.09.2023
MasterChef Dilara kimdir? Dilara Başaran kimdir?

Masterchef Dilara kimdir, Masterchef Dilara sevgilisi Dilara Başaran, Masterchef Dilara KAÇINCI oldu, Masterchef Dilara nereli, Masterchef, MasterChef Dilara doğum Tarihi, Masterchef Dilara kimdir, gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Masterchef Dilara hakkında

Barış Demir MasterChef programının eski yarışmacıları arasında yer alıyor. Sevilen yarışmadaki Barış Demir kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Dilara Başaran kimdir?

Dilara Başaran, MasterChef Türkiye’de fark yaratan yarışmacılar arasında yer alıyor. MasterChef Türkiye’de yarışmacılar için zorlu dönemeç yaşanıyor. Finale kalacak son dört isim belli oldu. TV8’de yayınlanan yarışma programında Dilara elendi mi? sorusu gündemde…

Masterchef Allstar programında da yer alan Dilara, bu sezonda girdiği polemikler ile de gündeme geliyor.

Kariyeri

Dilara Başaran, 1997’de dünyaya geldi. Liseyi Turizm Anadolu Lisesi’nde okuyan yarışmacı, ardından Turizm Otel İşletmeciliği bitirdi.

24 yaşında ve yarışmaya İstanbul’dan katılan Başaran, 15 yaşında sektöre stajyer olarak adımını attı. İstanbul’un en iyi otellerinden birinde bu mesleğe başladığını ve 7-8 yıldır da bu şekilde devam ettiğini belirtiyor. Türkiye’nin pek çok farklı bölgesinde, yurtdışında bilinen otel ve restoranlarında aşçı olarak çalıştığını aktaran MasterChef Dilara, emlak sektöründe olan ailesine de zaman zaman yardım ediyor.

Yaşı

26

Nereli

İstanbul

Instagram hesabı

@dilarabasarann

YORUMLAR

canlı tv izle