Maymun Kralın Yeni Efsaneleri Dizi | Konusu | Oyuncuları - Yorum Güncel

Maymun Kralın Yeni Efsaneleri Dizi | Konusu | Oyuncuları

Maymun Kralın Yeni Efsaneleri Dizi, (The New Legends of Monkey) konusu, oyuncuları, karakterleri, 3 sezon ne zaman, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

30.08.2020
Maymun Kralın Yeni Efsaneleri Dizi | Konusu | Oyuncuları

Maymun Kralın Yeni Efsaneleri Dizi, (The New Legends of Monkey) konusu, oyuncuları, karakterleri, 3 sezon ne zaman, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

Dizi, The New Legends of Monkey, Yeni Zelanda, Avustralya, İngiltere ve Güney Afrika’da bir kült kazanan 1970’ler ve 1980’lerden bir Japon yapımı olan Monkey’den esinlenen bir Avustralya-Yeni Zelanda televizyon dizisidir. 28 Ocak 2018’de yayınlanmaya başlayan dizi, Yeni Zelanda’nın TVNZ kanalı tarafından yayınlanıyor. Uluslararası alanda Netflix tarafından yayınlanan dizi, toplam 2 sezon ve 20 bölümden oluşuyor. IMDb’de 3 bin kişi tarafından oylanan dizi 6,5’lik puana sahip oldu. Dizinin kadrosunda Chai Hansen, Luciane Buchanan, Josh Thomson, Emilie Cocquerel, Josh McKenzie, Jordan Mooney ve Jarred Blakiston gibi isimler yer alıyor. Aksiyon, komedi macera türündeki dizinin bölümleri 24 dakikadan oluşuyor.

Maymun Kralın Yeni Efsaneleri konusu

Dizinin konusu, Yedi kutsal tomarı arayan ve dünyayı kötülükten kurtarmak isteyen cesur bir kız, uzun zamandır taş kesilmiş hâlde bulunan Maymun Kral adlı tanrıyı özgür bırakır. Bir iblis, savaşçı keşişlerden sihirli bir tacı çalınca yetim bir kız uzun zamandır taş kesilmiş hâlde olan Maymun Kralı uyandırmak için manastırdan kaçar. Tripitaka, Maymun hakkındaki rahatsız edici bir efsaneyi öğrenir. Ancak ikili, yedi kutsal tomarı bulmaya koyulmadan önce şaşırtıcı bir müttefik kazanır. Bir iblis, üçlünün macerasını daha başlamadan tehlikeye atar. Tripitaka, mühim bir karar alan Domuzcuk hakkında şaşırtıcı bir keşif yapar. Grup, Maymun Kral fanatiklerinden oluşan tuhaf bir klan rehberliğinde kutsal yazmaların saklandığı yere ilerler. Ama onları yolda bubi tuzakları ve ihanet beklemektedir. Bir şaman, trans benzeri akıl oyunları kullanarak tanrıların kutsal tomarları tercüme etmesini sağlar ve Maymun’u kendi bilinçaltında tehlikeli bir derinliğe gönderir. Davari’nin ölümsüzlük arayışı sonuç vermek üzereyken Tripitaka, iblisin sahip olduğu gücü yok edebilecek bir sırrı çözmeye çalışır.

Maymun Kralın Yeni Efsaneleri Dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda, Chai Hansen, Luciane Buchanan, Josh Thomson, Emilie Cocquerel, Josh McKenzie, Jordan Mooney ve Jarred Blakiston gibi isimler yer alıyor.

Chai Hansen – Monkey
Luciane Buchanan – Tripitaka
Josh Thomson – Pigsy
Emilie Cocquerel – Sandy
Michelle Ang – General Khan
Josh McKenzie – Davari
Fasitua Amosa – Dreglon0
Rachel House – Monica
Jordan Mooney-Raxion
Atticus Iti – Kaedo
Tawanda Manyimo – Gorm
Jarred Blakiston – Font Demon
Daniel Watterson – Shaman
Jason Chong – Kimura One Eye
Samson Chan-Boon – Lior
Bryony Skillington – Princess Locke

Maymun Kralın Yeni Efsaneleri 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

2.sezonu 7 Ağustos 2020’de yayınlanan dizinin 3.sezonu ile ilgili henüz yeni bir açıklama yapılmadı. Ancak dizinin devam etmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Dizi fragmanı

YORUMLAR