Metresler Dizi Konusu | Oyuncuları | FOX TV

Metresler dizi, konusu, dizisi, oyuncuları, oyuncu kadrosu, fragman, Şafak Pekdemir, Fox Tv, yeni dizi, ne zaman, hangi kanal, saat kaçta, dizisi konusu, Mistresses, hangi diziden uyarlama gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Metresler Dizi Konusu | Oyuncuları | FOX TV

Metresler dizi, konusu, dizisi, oyuncuları, oyuncu kadrosu, fragman, Şafak Pekdemir, Fox Tv, yeni dizi, ne zaman, hangi kanal, İDMB, saat kaçta, dizisi konusu, Mistresses, hangi diziden uyarlama gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Dizi Hakkında

Yasak Elma, Sadakatsiz, Bir Litre Gözyaşı, Kadın ve Anne gibi dizilerin yapımcısı Medyapım tarafından yaratılan ve Mistresses isimli yabancı diziden uyarlanan 2021 yılı yaz dizisidir. 4 kadının hikayesine odaklanılacak dizide oyuncu kadrosu da yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Mistresses isimli Amerikan dizisinin yayın haklarını alan yapımcısı Medyapım büyük bir proje olacağını söylüyor.

Amerikan uyarlaması dizide 4 kadının aşk ve seks hayatları üzerine, sırları, yalanları ve hepsinden önemlisi arkadaşlık ilişkilerinin anlatıldığı bir drama dizisi olan yapım Savi, Josselyn, April ve Karen’ın dünyasını anlatıyor. Ancak Türkiye uyarlaması olarak şimdilik nasıl bir konu hakim olacağı belirsiz. Dizi FOX Tv’de yayın hayatına başlayacak.

Metresler Dizi Konusu

Dizi konusu; dizide 4 kadının aşk hayatları üzerine, sırları, yalanları ve hepsinden önemlisi arkadaşlık ilişkilerinin anlatılıyor.

Metresler Dizisi Oyuncuları

Dizinin yapımcısı tarafından açıklanmasının ardından oyuncu kadrosu merak edilmeye başladı. Henüz kast çalışmaları devam eden dizide 2 isim netleşti. Bu 2 isimden ilki yakın zamanda Yasak Elma dizisinde Zehra karakteri ile izlediğimiz Şafak Pekdemir oldu. Ayrıca yine aynı diziden Kaya karakterine hayat veren Barış Kılıç da dizinin kadrosunda.

Karakterler

Şafak Pekdemir
Barış Kılıç

Fragman

Henüz kast çalışmaları devam eden dizinin fragmanı henüz yayınlanmadı.

Metresler Dizisi Ne Zaman?

Amerikan uyarlaması dizinin Türk uyarlaması duyurulduğu günden bu yana Metresler dizisi ne zaman soruları merak edilmeye başlandı. Ancak dizinin henüz çekimleri, kast çalışması devam ediyor. Bu nedenle dizinin henüz yayın tarihi belirsiz. Diziyi yakından takip etmek için bizi takip edebilirsiniz.

Uzak Şehrin Masalı Dizi | Konusu | Oyuncuları | FOX TV

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.