Mouse Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Mouse dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Kore Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Mouse Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Mouse dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Kore Dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

3 Mart 2021‘de yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Kore dizisidir. Dizinin ilk sezonu 20 bölümden oluşacak. Yönetmenliğini Choi Joon-Bae, Kang Cheol-Woo üstlenirken, senaryosunu Choi Ran kaleme aldı. Dizinin bölümleri 1 saat 25 dakikadan oluşuyor. tvN tarafından yayınlanan dizinin oyuncu kadrosunda Lee Hee-Joon, Park Ju-Hyun, Kyung Soo-Jin, Ahn Nae-Sang ve P.O gibi isimler yer alıyor. Dizi Mydramalist‘te 6 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,9‘luk puana sahip oldu. Aksiyon, Gerilim ve Suç türündeki dizi, 6 Mayıs 2021’de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak.

Mouse dizi konusu

Dizinin konusu, psikopat insanları daha anne karnındayken belirleyen bir testin dünyada nasıl bir etki oluşturacağına ve “Karnındaki çocuğun bir psikopat olacağını bilsen, onu doğurmak ister miydin?” sorusuna odaklanıyor. Çaylak bir polis memuru olan Jung Ba-Reum, Dik başlı olduğu kadar da dürüst bir insandır ve adaleti sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. Bütün bir ulusu korkutan psikopat bir katil ile karşı karşıya kaldıktan sonra tüm hayatı değişir. Bir dedektif olan Koo Moo-Chi, Anne ve babası genç bir çocukken cinayete kurban gider. Ebeveynlerinin intikamını almaya kararlıdır. Bu yüzden yasaları çiğnemeyi umursamaz ve suçluları yakalamak için gereken her türlü yola başvurur.

Mouse dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Lee Seung-Gi, Lee Hee-Joon, Park Ju-Hyun, Kyung Soo-Jin, Ahn Nae-Sang ve P.O gibi isimler yer alıyor.

Lee Seung-Gi – Jung Ba-Reum
Lee Hee-Joon – Koo Moo-Chi
Park Ju-Hyun – Oh Bong-Yi
Kyung Soo-Jin – Choi Hong-Joo
Ahn Nae-Sang – Park Du-Seok
P.O – Dedektif Shin
Lee Seo-Jun – Na Chi-Kook
Woo Ji-Hyun – Koo Dong-Koo
Kim Young-Jae – Go Mu-Won
Hyun Bong-Sik – Bok Ho-Nam
Yoon Seo-Hyun – Kang Ki-Hyeok
Kim Young-Ok – Bong-Yi ile yalnız yaşayan büyükanne
Ahn Jae-Wook – Han Seo-Joon
Kim Jung-Nam – Sung Ji-Eun

Kwon Hwa-Woon – Sung Yo-Han

Dizi fragmanı

Dizi hakkında yorumlarınızı sitemizde bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.