Mr Queen (2020) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri - Yorum Güncel

Mr Queen (2020) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Mr. Queen (2020) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, trailer, IMDb Puanı, 2.sezon ne zaman, Kore Dizileri, Kdramas 2020, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

15.12.2020
Mr Queen (2020) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Mr Queen (2020) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, trailer, Mydramalist Puanı, 2.sezon ne zaman, Kore Dizileri, Kdramas 2020, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

12 Aralık 2020‘de yayınlanmaya başlayan 2020 yapımı Güney Kore dizilerindendir. Toplam 20 bölümden oluşacak olan yağım 16 Şubat 2021‘de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. tvN tarafından yayınlanan dizinin bölüm süreleri 2 saat 10 dakika şeklinde. Tarihi, Komedi, Romantik türünde yer alan yapımın yönetmenliğini Yoon Sung Shik üstlenirken, senaryosunu Park Kye Ok kaleme alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Shin Hye Sun, Kim Jung Hyun, Bae Jong Ok, Kim Tae Woo, Seol In Ah, Na In U ve Yoo Young Jae gibi isimler yer alıyor. Yapım Mydramalist‘te 8,6′lık puana sahip oldu. Dizi ayrıca, Iron Queen, Queen Cheolin, cheolinwanghoo, The Iron Empress, Queen Cheo Rin gibi isimler ile de biliniyor.

Mr Queen (2020) konusu

Dizinin konusu, günümüzde yaşayan ancak ruhu Joseon Hükümdarlığı Dönemi’nde bir kraliçenin bedeninde hapsolmuş Jang Bong-Hwan’ın yaşadıklarını izliyoruz.O, başkanın evinde şef olarakn çalışmaktadır. Cheoljong, Joseon Dönemi’ndeki kraldır.Dışardan bakıldığında kolayca yönetilebilen naif biri olarak görülse de gizlediği birtakım özellikleri vardır.Sunwon ise ülkedeki kraliçedir.O, bütün gücü elinde toplamıştır.Bu sebeple kralın varlığı hiçbir şey ifade etmez. Erkek bir aşçı, Güney Kore başkanlık konutları olan Mavi Saray’da ülkenin en iyi politikacılarına yemek pişirmek için iş bulmak için rütbe yükseldi. O bir hayalperesttir – ama bir gün kendini Kore’nin geçmişinden genç bir kraliçenin, Kim So Yong’un bedeninde bulur. Kim So Yong’un kocası, hükümdarlık hükümdarı Kral Cheol Jong’dur. Ancak, o sadece isim olarak kraldır – merhum Kral Sunjo’nun Kraliçesi Sun Won, Cheol Jong’un daha iyi doğasından yararlanmıştır ve krallığı kendi adına yönetmektedir. Kraliçe Sun Won’un kardeşi Kim Jwa Guen’in de güç üzerine tasarımları var. O gibi görünüyor Ancak, Kral Cheol Jong limanlar sırlar ve nazik ve ezik olarak olmadığını Kim So Yong yakında keşfeder.

Mr Queen (2020) oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Shin Hye Sun, Kim Jung Hyun, Bae Jong Ok, Kim Tae Woo, Seol In Ah, Na In U ve Yoo Young Jae gibi isimler yer alıyor.

Shin Hye Sun – Kim So Yong
Kim Jung Hyun – King Cheol Jong
Bae Jong Ok – Queen Sun Won
Kim Tae Woo – Kim Jwa Geun
Seol In Ah – Jo Hwa Jin
Na In U – Kim Byung In
Yoo Young Jae – Kim Hwan
Jo Sun Joo – Daebi Jo
Jeon Bae Soo – Kim Moon Geun
Lee Chul Min – Han Pyo Jin
Kim In Kwon – Man Bok
Cha Chung Hwa – Court Lady Choi
Chae Seo Eun – Hong Yeon

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 2 Average: 1]
YORUMLAR

  1. isimsiz dedi ki:

    inşallah 2. sezonu çekerler mükemmel ötesi hayatımda gördüğüm en harikulade dizi. izlemediyseniz hemen izleyin