My Everlasting Bride Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

01.09.2023
My Everlasting Bride Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

My Everlasting Bride 2023 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

28 Ağustos 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 24 bölümden oluşan dizinin bölümleri 10 dakikalık süreden oluşuyor.

Youku tarafından yayınlanan dizi, tarihi ve romantik türünde yer alıyor.

7 Eylül 2023’de yayınlanan bölümü ile maraton tamamlanacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ke Ying, Cavan Wen, Ke Bo Lun, Angel Niu, Ming Yue, Yan Feng ve Ren Zhong gibi isimler yer alıyor.

Haftada 7 bölüm yayınlanan dizi Qi Yue Xin Niang adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist’te 8,0‘lık puana sahip oldu.

My Everlasting Bride konusu

Dizinin konusu, Başlangıçta zengin iş adamı Shen ailesi ile savaş ağası Nie ailesi arasındaki evliliğin mutlu günüydü, ancak en büyük bayan Shen ve gelin Qing Xia aniden öldürüldü. Hala kazançlı evliliğe devam etmek isteyen Shen ailesinin hizmetçisi Hu Die, onun intikamını almak için Qing Xia gibi davranmak zorunda kalır ve Nie ailesinin genç bir polis memuru olan Nie Zhen ile evlenir.

Ancak Hu Die, hanımının ölümünün ve tüm ipuçlarının şüpheli failinin doğrudan Nie Zhen’i işaret ettiğini keşfettiğinde daha da korkar ve orijinal planın uygulanması konusunda emin olamaz. Özellikle yavaş yavaş Nie Zhen’e gerçekten aşık oluyor ve onun iyi ve dürüst karakterini giderek daha fazla görüyor. Peki gerçek Nie Zhen’i görüyor mu, yoksa yavaş yavaş onun tuzağına mı düşüyor?

My Everlasting Bride oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Ke Ying, Cavan Wen, Ke Bo Lun, Angel Niu, Ming Yue, Yan Feng ve Ren Zhong gibi isimler yer alıyor.

Ke Ying – Hu Die
Cavan Wen – Nie Zhen
Ke Bo Lun – Shen Duo Ran
Angel Niu – Shen Qing Xia | Yan Bing Bing
Ming Yue – Liu Xiu
Yan Feng – Nie Feng
Ren Zhong – Hou Shi Zhang
Tao Xi – Si Yi Tai

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle