My Girl Dizi (2020)| Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

My Girl dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, fragmanı, izle, Çin Dizileri 2020 (99 分 女朋友) gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

18.11.2020
My Girl Dizi (2020)| Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

My Girl dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, fragmanı, izle, Çin Dizileri 2020 (99 分 女朋友) gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

17 Haziran 2020‘de yayınlanmaya başlayan Çin yapımı dizidir. Romantik, Komedi ve dram türünde yer alan dizi toplam 24 bölümden oluşuyor. Youku tarafından yayınlanan dizinin bölümleri 45 dakikadan oluşuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Zhao Yi Qin, Nicky Li, Fan Zhi Xin, Pu Tao, Arthur Su ve O Mei Xuan gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini
Zhong Qing üstlenirken, senaryosunu Nan Zhen kaleme aldı. Dizinin Mydramalist‘te 8,2’lik puana sahip oldu. 99 points girlfriend ve 99 Fen Nu Peng You isimleri ile de bilinmektedir.

My Girl konusu

Dizinin konusu, Çocukken Meng Hui korkunç bir kazaya karışır. Yaşamı boyunca o anın fiziksel yaralarını yüzünde yaratmış olsa da, en büyük hasarı veren zihinsel yaralardır. Olayla travmatize olan Meng Hui, rastgele iki farklı kişilik arasında geçiş yapmasına neden olan bir dissosiyatif kimlik bozukluğu geliştirir. Alternatif kişiliğinin ne zaman ortaya çıkacağını asla bilemeyen Meng Hui her şeyle mücadele eder. Hayatını, iki tarafı arasında bir denge bulmak için. Artık büyüyen Meng Hui, kendi küçük ev yapımı kozmetik ürünlerini yaratmaya başlayan bir makyaj sanatçısı olarak çalışmaktadır. Kaderin yapacağı gibi, bölümlerinden birinde büyük bir kozmetik şirketinin CEO’su Shen Yi ile yolu kesişir ve aniden kız arkadaşı olduğunu ilan eder. Bu ani patlama karşısında şoke olmasına rağmen Shen Yi, halka açık bir sahne yapmaktansa birlikte oynayarak yüzü kurtarmanın daha iyi olduğuna karar verir. Shen Yi, bundan kısa bir süre sonra Meng Hui’nin kozmetik endüstrisinde devrim yaratma potansiyeline sahip sıvı bir temel geliştirdiğini keşfettiğinde, görünüşteki yiğitliği için ödüllendirildi.

My Girl oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Zhao Yi Qin, Nicky Li, Fan Zhi Xin, Pu Tao, Arthur Su ve O Mei Xuan gibi isimler yer alıyor.

Zhao Yi Qin – Shen Yi
Nicky Li – Meng Hui
Fan Zhi Xin – Sui An
Pu Tao – Ah Tao
Arthur Su – Jiang Jiang
O Mei Xuan – Wei Lei
Cheng Mu Xuan – Xu Xing Yao
Tuo Chung Hua – Shen Qian Shan
Yang Ming Na – Yao Xue Lan
Li Bin – Zhong Luo Hai
Hai Tong – Gao Yi De
Li Hong Lei – Du Nan

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle