My Little Happiness (2021) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

My Little Happiness (2021) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, Çin Dizileri 2021, 2021 Çin Dizileri, fragmanı, izle (我 的 小 确 幸) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

16.01.2021
My Little Happiness (2021) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

My Little Happiness (2021) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, Çin Dizileri 2021, 2021 Çin Dizileri, fragmanı, izle (我 的 小 确 幸) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

13 Ocak 2021‘de yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Çin dizilerinden biridir. Toplam 28 bölümden oluşan dizi, 27 Ocak 2021‘de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. Tencent Video tarafından yayınlanan dizi, haftanın 3 günü yayınlanıyor. Bölümleri 45 dakika olan dizi, Komedi, hukuk, Romantik ve Dram türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Yang Long üstlenirken, senaryosunu Liu Fei ve Liu Chen Guang kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Fair Xing, Daddi Tang, U.Lin Huang, Leon Li, Deng Yu Li ve Fu Wei Lun gibi isimler yer alıyor. Mydramalist‘te yapım 8,4‘lük puana sahip oldu. Dizinin bölümleri Youtube’da izlenebiliyor. Dizi ayrıca My Small Indeed Fortunate, My Little Luck, You Are Gerçekten My Little Fortune gibi isimler ile de biliniyor.

My Little Happiness (2021) konusu

Dizinin konusu, Cong Rong uzun zamandır bir avukat olmayı hayal ediyordu, ancak annesi kızının yurtdışında finans eğitimi görmeye kesinlikle kararlı. Kızının yurtdışında bir yere başarılı bir şekilde yerleşeceğini uman Cong Rong’un annesi, yanıt olarak “hayır” ı kabul etmez. Annesini hayallerinin peşinden gitmesine izin vermeye ikna edemeyen Cong Rong’un annesinin dilediği gibi yapmaktan başka seçeneği yoktur. Yoksa o mu? Annesini başarıyla ikna ettikten sonrauzak diyarlara doğru yola çıkan Cong Rong, yasal stajyer olarak işe başlamak için gizlice eve döner. İlk vakasını üstlenen Cong Rong, çocukluk arkadaşı Wen Shao Qing ile yüz yüze gelir. Şimdi bir cerrah olan Shao Qing, sadece Cong Rong’un müşterisi değil, aynı zamanda onun ev sahibi ve kapı komşusu. Kaderin sıkılaştırıcı ipleriyle birbirine bağlanan Cong Rong ve Shao Qing, en iyi çabalarına rağmen kendilerini birbirlerine yaklaşırken bulurlar. Hiç bitmeyen bir fikir savaşına giren çocukluk arkadaşları, onları bağlayan bağlara karşı savaşabilirler, ancak kaçınılmaz olana ne kadar süre direnebilecekler?

My Little Happiness (2021) oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Fair Xing, Daddi Tang, U.Lin Huang, Leon Li, Deng Yu Li ve Fu Wei Lun gibi isimler yer alıyor.

Fair Xing – Cong Rong
Daddi Tang – Wen Shao Qing
U.Lin Huang – Zhou Cheng Cheng
Leon Li – Wen Rang
Deng Yu Li – Qin Chu
Fu Wei Lun – Zhong Zhen
Chang Long – Chen Cu
Yang An Qi – San Bao
Wang Mo Han – Xiong Jing Jing
Luo Chen Shu – Lucy
Liu Chang – Shang Guan Yi

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 2 Average: 4]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.