Netflix Ağustos 2023 yayın takvimi’nde neler var?

04.08.2023
Netflix Ağustos 2023 yayın takvimi’nde neler var?

Netflix Ağustos 2023 yayın takvimi, filmler, diziler, yayın programı, dizi önerileri, film önerileri, belgesel önerileri gibi aramalarınıza YOGÜ Listeler’den yanıt bulabilirsiniz.

Netflix Ağustos 2023 yayın takvimi hakkında

Netflix, Türkiye’de en etkin yayın takvimine sahip yayın platformu olmayı sürdürüyor. Öyle ki Ağustos ayında oldukça abonelerini ekran başına çekecek içeriklere sahip bulunuyor. İşte Netflix Ağustos 2023 yayın takviminde yer alan ön plana çıkan film, dizi ve belgeseller..

Netflix Ağustos 2023′ takviminde neler var?

Poisoned: The Dirty Truth About Your Food | 2 Ağustos

Türkçeye ‘Yemeğimizi Zehir Eden Kirli Gerçekler’ olarak çevrilen yapım, ABD’de yaşanan gıda kaynaklı ölümlerden yola çıkarak markette satılan ürünlerin ne kadar sağlıklı olduğunu sorguluyor.

Soulcatcher | 2 Ağustos

Teknoloji çok gelişse ve sizi tamamen başka biri yapsa ne yapardınız? Polonya yapımı filmde, insanları vahşi bir katile dönüştüren bir makine yer alıyor. Bu makineyi ele geçirmek için görevlendirilen kahramanımız, kardeşinin de ruhunun ele geçirildiğini öğrendiğinde görevi onun için artık bir intikama dönüşüyor.

Müstakbel Damat | 4 Ağustos

Erdal Özyağcılar, İlker Ayrık, Ferdi Akarnur ve Hande Soral gibi isimlerin yer aldığı film, sevdiği kızın ailesinin gözüne girmek için her şeyi yapan fakat şaşkınlığı yüzünden tüm işleri berbat eden bir damadın hikayesini anlatıyor. Başka bir aileye uyum sağlamak hiç bu kadar zor, stresli ve komik olmamıştı.

Ladies First: A Story of Women in Hip-Hop | 9 Ağustos

Hip-Hop sevenler toplansın! Tüm dünyada büyük bir üne kavuşan ve Hip-Hop dünyasında büyük başarı yakalayan kadınların hikayelerini izleyeceğiz. Sanatçılar, söz yazarları ve uzmanlar, kadınların Hip-Hop etkilerini ve önlenemez yükselişlerini anlatıyor.

Heart of Stone | 11 Ağustos

Ağustos’ta Netflix’te neler var diye merak ediyorsanız cevabımız ‘ajan rolünde bir Gal Gadot’ olacak. Heyecanı ve aksiyonu hiç bitmeyen bir filmle hafta sonlarını şenlendirmek isteyenler için ideal olan film, gizli bir barış koruma örgütünde çalışan Rachel’ı odağına alıyor. Örgütün en önemli silahın çalışmaya çalışıldığında, Rachel hırsızı durdurmak için büyük bir maceraya atılıyor.

Depp v. Heard | 16 Ağustos

Yalnızca Amerika değil tüm dünyanın takip ettiği ve konuştuğu Johnny Depp – Amber Heard davası, Netflix ağustos programı ile yeniden ekranlarda. Amber Heard’ün suçlamaları sonrasında hakim karşısına çıkan ikilinin, gizli sırları ve yaşadıkları ortaya dökülmüştü. Bu seride tarafların ifadeleri ilk kez yan yana gösteriliyor ve Hollywood’u sarsan bu dava detaylı bir şekilde inceleniyor.

Clifford the Big Red Dog | 16 Ağustos

Netflix aile filmleri arasına bir yenisi daha ekleniyor. Küçük bir kız ve dayısı tarafından sahiplenilen Clifford, diğer köpeklerden biraz farklı. Kırmızı rengi dışında o aslında üç metrelik dev bir köpek. Hal böyle olunca küçük kız ve dayısı için artık dostlarının bakımın yanı sıra köpeği genetik şirketlerinde koruma büyük bir görev haline geliyor.

Ronaldo | 16 Ağustos

O, birçoklarına göre dünyanın en iyisi. Yalnızca futbolda yaptıklarıyla değil, özel yaşamıyla da adından sıklıkla söz ettiren Ronaldo, bugünlere nasıl geldi merak ediyorsanız bu belgeseli mutlaka izleme listenize alın.

Raw | 16 Ağustos

2016 yapımı korku filminde, veterinerlik fakültesine yeni başlayan Justine’in hikayesini izliyoruz. Ailesi gibi kendisi de vejetaryen olan ve katı kurallara sahip olan Justine, okulun ilk günlerinde uyum sağlamak ve ritüelleri gerçekleştirmek için çiğ et yemek zorunda kalıyor. Bu olaydan sonra kana ve ete karşı dindirilemez bir istek duymaya başlayan Justine, yavaş yavaş farklı bir insana dönüşüyor.

Kötü Adamın 10 Günü | 18 Ağustos

Daha önce Netflix Türk filmleri arasında Mehmet Eroğlu’nun romanından uyarlanan İyi Adamın 10 Günü’nü izlemiştik. Şimdi serinin devam filmi olan Kötü Adamın 10 Günü, izleyiciyle buluşuyor. Başına gelen olaylardan sonra artık kötü bir adam olmaya karar veren Sadık, bu kez 10 gün içerisinde tuhaf bir cinayeti çözmeye çalışıyor.

Mask Girl | 18 Ağustos

Ünlü olmak için güzel ve alımlı olmak gerektiğini düşünüyoruz. Belki de bu yüzden birçok insan fenomen olmak için herhangi bir adım atmıyor. Bu kişilerden biri olan Mo-mi, sıradan ofis hayatını sürdürürken yüzü konusunda büyük bir özgüvensizliğe kapılıyor. İyi bir fiziği olan Mo-mi, internet dünyasına girerken yüzüne bir maske takıyor ve kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşıyor. Fakat bir süre sonra kapıldığı ışıltılı hayat farklı bir yöne doğru evriliyor.

Who Is Erin Carter? | 24 Ağustos

Sıradan bir öğretmen, anne ve eş olan Erin Carter, bir markette şahit olduğu soyguna müdahale etmek zorunda kalıyor. Bu olaydan sonra artık geçmişini gizleyemeyen Carter, bir anda kendini farklı olayların içerisinde bulunuyor. Peki, insanların çok sevdiği ve oldukça sakin görünen Erin Carter aslında kim? Netflix mini dizisi ile bunu keşfedeceğiz.

Killer Book Club | 25 Ağustos

Korku romanları hayranı sekiz arkadaş, yalnızca kitapları değil korkunç bir sırrı da paylaşıyor. Bu sırrı bilen ve palyaço kostümü giyen biri ise onları yakalamaya ve öldürmeye çalışıyor. Sıradaki kurban olmaktan kurtulmaya çalışan arkadaşlar, aynı zamanda içlerinden biri olduğunu düşündükleri palyaçonun gerçek kimliğini de bulmaya çalışıyor.

YORUMLAR

canlı tv izle