Netflix'in ilk Türk filmi 'Yarına Tek Bilet' geliyor! - Yorum Güncel

Netflix’in ilk Türk filmi ‘Yarına Tek Bilet’ geliyor!

27.03.2020
Netflix’in ilk Türk filmi ‘Yarına Tek Bilet’ geliyor!

Yarına Tek Bilet filmi, konusu, oyuncuları, fragmanı, yönetmeni, yayın tarihi, ne zaman yayınlanacak, vizyon tarihi gibi aramalarınıza Yorum Güncel’den ulaşabilirsiniz.

Dünya’nın en çok abonesi olan dijital yayın platformu Netflix, 3 Türk dizisinin ardından bu kez ilk Türk filmini yapıyor. Netflix’in ilk Türk filmi Yarına tek Bilet olacak.

Netflix’in ilk Türk filmi olacak olan filmin başrollerinde son olarak Çukur dizisinde boy gösteren Dşlan Çiçek Deniz ve yine son olarak Atiye (The Gift)’te izlediğimiz Metin Akdülger rol alacak. Filmin yapımcılığını OG Medya yaparken, yönetmenliğini ise Ozan Açıktan üstleniyor. Aldığımız tüyolara göre filmin türünün ise Romantik komedi olacağını da belirtelim.

Yarına tek bilet filmi konusu

Filmin konusu, Ankara’dan İzmir’e doğru bir yolculuk sırasında birbirine rastlayan iki yabancının (Metin Akdülger ve Dilan Çiçek Deniz) romantik hikayesini konu alıyor. Yolculuk sırasında tanışan ve birbirlerinden oldukça farklı karakterde olan iki yabancı, başlarda sürekli atışsa da birbirlerini tanıdıkça aralarında farklı bir çekim oluşur. Hayatlarında yeni bir sayfa açmak isteyen ikili, birlikte vakit geçirdikçe kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlar. Netflix aboneleri, ilk Türk filmi olması nedeniyle merak içerisinde bekliyor.

Filmi ne zaman yayınlanacak?

Netflix, her ne kadar filmin konusu ile ilgili bir açıklama yapmamış olsa da filmin izleyicilerle 19 Haziran 2020 buluşması bekleniyor.

Atiye 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 5]
YORUMLAR