Never I Have Ever 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Never I Have Ever 3.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, olacak mı, yayın tarihi, imdb puanı, Netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Never I Have Ever 3.sezon ne zaman yayınlanacak?

Never I Have Ever 3.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, olacak mı, yayın tarihi, imdb puanı, Netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Never I Have Ever 3.sezon hakkında

Netflix’in orjinal dizisi Never Have I Ever erkenlikten yetişkinliğie geçen Hindistan kökenli Amerikan bir genç kızın babasını kaybetmesinin ardından yaşadıklarını konu ediyor. 27 Nisan’da Netflix’te yayın hayatına başlayan dizinin imdb puanı 8.0

Never Have I Ever dizisinin yaratıcılığını Mindy Kaling ve Lang Fisher üstleniyor. Dizi 2.sezonu ile Temmuz 2021’de seyircisi ile buluştu. 2.sezonu izleyen Netflix abonelerinin aklındaki soru ise Never I Have Ever 3.sezonu ne zaman yayınlanacak? oldu.

Never Have I Ever Konusu

Dizinin konusu, ergenlikten yetişkinliğe geçen Hindistan kökenli bir Amerikan genç kızın hayatını komik bir uslupla ele alıyor.

Devi başarılı bir lise öğrencisidir. Ergenlikle başa çıkmaya çalışan Devi öfkesini kontrol edememeye başlar. Babasının vefatı ile de oldukça zor günler geçirmeye başlayan devi yaşadığı travmatik olaylarını atlatmaya çalışarak nihayetinde havalı biri olmaya çalışacaktır.

Never Have I Ever oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda, Maitreyi Ramakrishnan, Richa Moorjani, Jaren Lewison, Darren Barnet ve John McEnroe gibi isimler yer alıyor.

Maitreyi Ramakrishnan – Devi Vishwakumar,
Richa Moorjani – Kamala Nandiwadal,
Jaren Lewison – Benjamin “Ben” Gross,
Darren Barnet – Paxton Hall-Yoshida,
John McEnroe – himself,
Poorna Jagannathan – Dr. Nalini Vishwakumar,
Lee Rodriguez – Fabiola Torres,
Niecy Nash – Dr. Jamie Ryan,
Sendhil Ramamurthy – Mohan Vishwakumar,
Eddie Liu – Steve,
Christina Kartchner – Eve Hjelms,
Alexandra Billings – Jennifer Warner,
Benjamin Norris – Trent Harrison

Never I Have Ever 3.sezon olacak mı?,

Dizinin ilk 2 sezonu netflix aboneleri tarafından beğeni toplamıştı. Dizi 2.sezonu ile de Türkiye’de de olmak üzere top 10 listesine girmeyi başardı. IMDb’ye baktığımızda da dizinin 2.sezon bölümlerinin en kötü aldığı puan 7,8 en iyi puanının 8,9 olduğunu görüyoruz. Yayıncı Netflix henüz dizi ile ilgili bir açıklama yapmamış olsa da dizinin 3.sezonu ile önümüzdeki yıl yayında olması muhtemel.

Fragman

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.