Normal People 2.sezon ne zaman çıkacak? - Yorum Güncel

Normal People 2.sezon ne zaman çıkacak?

15.05.2020
Normal People 2.sezon ne zaman çıkacak?

Normal People 2.sezon ne zaman, olacak mı, 2.sezon yayın tarihi, 2.sezon ne zaman çıkacak, ikinci sezon yayın tarihi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Normal People dizi, BBC Three ve Hulu tv ortak yapımı olarak yayınlandı ve kısa sürede beğenildi. İMDb’de şimdiden 8,9’luk bir puan elde etmeyi başaran dizinin ilk sezonunu bitiren seyirciler hemen 2.sezon ne zaman çıkacak merak etmeye başladı.

Dizi hakkında

Sally Rooney’in en çok satan aynı isimli romanından uyarlanan Normal People (Normal İnsanlar) genç bir çiftin romantik bağının farklı aşamalarını ve liseden üniversiteye uzanan aşk hikayesini konu ediyor. Kitaptan uyarlanan dizinin senaryosunu ise romanın yazarı Sally Rooney ile birlikte Alice Birch ve Mark O’Rowe birlikte kaleme aldı. Element Pictures yapımında hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda ise Oscar adayı yönetmen Lenny Abrahamson oturuyor.

Normal People Dizi Konusu

İrlanda’nın batısındaki küçük bir kasabada yaşayan ve liseden üniversiteye kadar uzanan Marianne ve Connell’in yaşadığı karmaşık ilişkiyi konu ediyor. Connell okulun popüler çocuğudur, Marianne ise yalnız, gururlu ve göz korkutucu bir karakterdir. Ancak Connell, annesini Marianne’in evindeki temizlik işinden almaya gittiğinde, iki genç arasında garip ve silinmez bir bağ oluşur ve bunu gizlemek isterler. Bir yıl sonra, ikisi de Dublin’e eğitim için taşınır ve Marianne ayaklarını yeni bir sosyal dünyada yere sağlam basarken, Connell utangaç ve belirsiz bir hal alır. Roller adeta tersine dönmüş gibidir.

Normal People 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

27 nisan’da yayınlanan ve kısa sürede önemli miktarda seyirci kitlesine ulaşan dizi HULU Tv’nin son zamanlarda çıkardığı en iyi dizilerden biri oldu. Yeni çıkmış olan dizinin 2.sezon onayı aldığına dair bir bilgi yok. Ancak seyirci tepkilerini göz önüne alırsak, dizinin devamının olacağını söyleyebiliriz.

Dizi ile ilgili yeni bir gelişme olduğunda haberdar olmak için instagram hesabımızı takipte kalın!

https://www.instagram.com/yorumguncelcom/

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.