Öğretmen Dizi | Konusu | Oyuncuları | FOX TV

Öğretmen Dizi, konusu, cast, ne zaman başlayacak, oyuncuları, karakterleri, Fox dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Öğretmen Dizi | Konusu | Oyuncuları | FOX TV

Öğretmen Dizi, konusu, cast, ne zaman başlayacak, oyuncuları, karakterleri, Fox dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Öğretmen Dizi hakkında

Dizi, FOX tv‘de 4 Mart 2020 tarihinde yayınlanmaya başlayan, yerli dizilerden biridir. Koronavirüs pandemisi nedeniyle yayınlanan 4 bölümüm ardından ara veren dizi yeni sezonda yayınlanmaya devam edecek. Her bölümü 130 dakikadan oluşan dizi, MED ve MF yapım tarafından yaratıldı. Gençlik, psikolojik gerilim ve dram türündeki dizinin yönetmenliğini Koray Kerimoğlu üstlenirken, senaryosunu Merve Girgin kaleme alıyor. Dizi, Japonya yapımı Mr. Hiiragi’s Homeroom dizisinden uyarlanmıştır. Dizinin kadrosunda İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin ve Şerif Erfol gibi isimler yer alıyor. Dizi yayınladıktan sonra gündem olmayı başarmıştı.

Öğretmen dizi Konusu

Dizinin konusu, Fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir “insanlık dersi” vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır. Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; “12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?”

Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek! Çocuklara ve hatta tüm ülkeye “iyi insan” olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen’i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır.

Öğretmen Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin ve Şerif Erfol gibi isimler yer alıyor.

İlker Kaleli – Âkif
Ceren Moray – Zeynep
Afra Saraçoğlu – Gizem
Serhat Kılıç – Taner
Serkan Keskin – Yılmaz
Şerif Erol – Metin
Ruhi Sarı – Ziya
Beran Soysal – Mahir
Cansın Şenel – Simge
Hasan Şahintürk – Kenan
İsmail Karagöz – Coşkun
Hakan Dinçkol – Harun

Dizi fragmanı (1.bölüm)

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.