Yasak Elma Dizi | Konusu | Oyuncuları | FOX TV

Yasak Elma Dizi, konusu, cast, ne zaman başlayacak, oyuncuları, karakterleri, Fox dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

21.09.2020
Yasak Elma Dizi | Konusu | Oyuncuları | FOX TV

Yasak Elma Dizi, konusu, cast, ne zaman başlayacak, oyuncuları, karakterleri, Fox dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Yasak Elma Dizi hakkında

Dizi, FOX tv’de 19 Mart 2018’de yayınlanmaya başlayan yerli komedi türündeki dizidir. MED yapım tarafından yaratılan dizinin yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt yaparken senaryosunu Melis Civelek kaleme alıyor. Her bölümü 130 dakika olan dizi, Pazartesi günleri FOX tv ekranlarında yayınlanıyor. Dizinin kadrosunda Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Şafak Pekdemir, Nesrin Cavadzade ve Buçe Buse Kahraman gibi isimler yer alıyor. Daha önce Sevda Erginci ve Onur Tuna da dizide yer alıyordu ancak ayrılma kararı aldı. Dizide ayrıca farklı bölümlerde Tuvana Türkay, Zeynep Bastık ve Ebru Şahin gibi isimler de yer aldı. Dizi 76 bölümün ardından 7 Eylül 2020’de 4.sezonu ile ekranlara gelmeye devam ediyor.

Yasak Elma Konusu

Dizinin konusu, Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir. Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir. Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

Yasak Elma Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda, Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Şafak Pekdemir, Nesrin Cavadzade ve Buçe Buse Kahraman gibi isimler yer alıyor.

Şevval Sam – Ender Argun/Ekinci
Talat Bulut – Halit Argun
Eda Ece – Yıldız Argun/Yılmaz
Şafak Pekdemir – Zehra Argun
Buçe Buse Kahraman – Lila Argun
Barış Aytaç – Caner Çelebi
İlber Uygar Kaboğlu – Erim Argun
Nilgün Türksever – Zerrin Taşdemir
Barış Kılıç – Kaya Ekinci
Doğaç Yıldız – Yiğit Ekinci
Nesrin Cavadzade – Şahika Ekinci
Gökhan Alkan – Kerim
Can Nergis – Mert

Dizi fragmanı

YORUMLAR

  1. Melek dedi ki:

    Sayın Melis Civelek yasak elma dizisinin senaryosu için şu şekilde bu şekilde senaryoyu yazın mı diyorlar? İyice saçmaladığınızın farkına varamıyorsunuz herhalde! Çok yakında reytingleriniz de düşer..bekleyin, görün

canlı tv izle