Rastgele Yazı

Masumlar Apartmanı Dizi | Konusu | Oyuncuları | TRT1

Masumlar Apartmanı Dizi | Konusu | Oyuncuları | TRT1

Masumlar Apartmanı Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, yeni bölüm ne zaman, Farah Zeynep Abdullah yeni dizi, TRT Dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 15 Eylül 2020 Salı günü TRT 1‘de yayınlanmaya başlayacak olan yeni yerli dizilerden biridir. OGM medya tarafından yaratılan dizinin yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı üstleniyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” adlı romanından uyarlanan dizi, Aile ve Aşk dizileri kategorisinde yer alıyor. Dizi kadrosu ile de dikkat çekiyor. Son olarak Rise Of Ottoman adlı Netflix belgeselinde izlediğimiz Birkan Sokullu ile birlikte Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi isimler dizide rol alacak. TRT’nin bu sezon iddialı yapımları arasında yer alan dizi her Salı günü yayınlanacak. Gerçek hayat hikayelerinden hazırlanan dizinin nasıl bir izleyeci kitlesine ulaşacağı merakla beklenirken, yapımın senaristi ise Deniz Madanoğlu.

Masumlar Apartmanı konusu

Dizinin konusu, Gülben ve Safiye takıntılarla dolu iki kardeştir. Erkek kardeşleri Han ise babalarıyla birlikte yaşadığı ailesiyle tek bağlantıdır. Han’ın hayattaki gayesi ailesini geçindirmektedir. Ancak Han, İnci’yi gördükten sonra hayatı değişecektir. Ona aşık olacak ve mutluluğunun peşinde koşacaktır. Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. Aşk, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mı? Derenoğlu ailesine karşı verilecek bu savaşı, aşk, kazanacak mı?

Masumlar Apartmanı dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda, Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi isimler yer alıyor.

Birkan Sokullu – Han
Farah Zeynep Abdullah – İnci
Ezgi Mola – Safiye
Merve Dizdar – Gülben
Alper Saldıran
Mert Asutay
Açelya Devrim Yılhan
Esra Ruşan
Enes Demirkapı

Masumlar Apartmanı ne zaman yayınlanacak?

Dizi 15 Eylül 2020 Salı TRT 1’de yayınlanmaya başlayacak.

Dizi fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  2

Benzer Yazılar

Yapına Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*