Ölümden Sonra Yaşam Var mı? Belgesel Dizi | Konusu | Netflix Yorum Güncel

Ölümden Sonra Yaşam Var mı? Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

Ölümden Sonra Yaşam Var mı? (Surviving Death) belgesel dizi, konusu, kaç bölüm, Netflix Belgeselleri, IMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

06.01.2021
Ölümden Sonra Yaşam Var mı? Belgesel Dizi | Konusu | Netflix

Ölümden Sonra Yaşam Var mı? (Surviving Death) belgesel dizi, konusu, kaç bölüm, Netflix Belgeselleri, IMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Belgesel dizi

6 Ocak 2020’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal içeriği belgeseldir. Toplam 6 bölümden oluşan yapımın yönetmenliğini Ricki Stern ve Jesse Sweet üstlenirken, senaryosunu Leslie Kean kaleme aldı. Amerikan yapımı belgesel Ölüme yakın deneyimler, Medyumlar Kısım: 1, Medyumlar Kısım: 2, Ölülerden işaretler, Ölüleri Görme ve Reenkarnasyon adlı 6 bölümden oluşuyor. Belgeselin orjinal adı ise Surviving Death. Yapım IMDb‘de 7,5‘lik puana sahip oldu.

Ölümden Sonra Yaşam Var mı? konusu

Belgesel dizi konusu, Ölümden sonra bizi ne bekliyor? Bu belgesel dizisi ölüme yakın deneyimler, reenkarnasyon ve paranormal olaylar hakkındaki kişisel öyküler ile araştırmaları keşfe çıkıyor.

1.bölüm: Ölüme yakın deneyimler

Şelaleden düştükten sonra cansız hâlde bulunan bir doktor ve başkaları ölüme yakın deneyimlerini aktarıyor. Peki ölümden sonra bilinç genişlemesi yaşamak mümkün mü?

2.bölüm: Medyumlar Kısım: 1

Bu dünya ve ruhlar dünyası arasında konumlanan medyumlar, ölülerle iletişim kurmayı vadediyor. Peki başkaları da bu yeteneği geliştirip teselli ve şifa bulabilir mi?

3.bölüm: Medyumlar Kısım: 1

Bir medyumun yönettiği seansta bir öğrenci çok dokunaklı bir deneyim yaşıyor. Ölülerin fiziksel varlığına işaret eden, “ruhlara ait” el kalıpları mercek altına alınıyor.

4.bölüm: Ölülerden işaretler

Medyumlar ölülerin kuşlar, dans eden ışıklar veya dokunuşlar aracılığıyla sürekli bize işaret ve mesaj yolladığını söylüyor. Yaslı insanlarsa iletişim kurma yolu arıyor.

5.bölüm: Ölüleri Görme

Ölümden sonra bilinç yaşamaya devam eder mi? Bir dedektif tarihî bir yerde ürkütücü sesler kaydediyor ve bir doktor ölüm döşeğindeki insanlarla deneyimlerini anlatıyor.

6.bölüm: Reenkarnasyon

5 yaşındaki bir çocuk canlı detaylardan bahsederken sağlam bir öz güven sergiliyor. Bir psikiyatrist dünyanın dört bir yanındaki geçmiş hayat anılarını araştırıyor.

Ölümden Sonra Yaşam Var mı? röportaj verenler

Ansuman Bhagat
Sourav Kumar

Yorumları

6 ocak 2021 tarihinde netflix’te yayınlanacak belgesel dizisi. ölümden sonra yaşam var mı? ismi ile yayına girecek.

kitaplardan uyarlanan diziler kategorisinde tanımlanıyor. leslie kean tarafından yazılan “ surviving death: a journalist ınvestigates evidence for an afterlife” isimli kitaptan uyarlanmıştır.

kitap isminden anlaşıldığı üzere ölüme yakın deneyimler, reenkarnasyon ve doğaüstü olaylar üzerine kişisel hikayeleri ve araştırmaları belgesel dizisi olarak izleyeceğiz.

  • O kadın benim (Ekşi Sözlük)

an itibariyle netflix’e gelmiş olan altı bölümlük belgesel. konuya ilgisi olanlara tavsiye ederim.

  • windows kullanan mac hayrani (Ekşi Sözlük)
Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.