On My Block Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

On My Block Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

On My Block dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix dizileri, 4.sezon ne zaman, 5.sezon olacak mı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

On My Block Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

On My Block dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix dizileri, 4.sezon ne zaman, 5.sezon olacak mı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

16 Mart 2018‘de Netflix tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix Orijinal dizisidir. Son olarak 3.sezonu ile 2020 yılının Mart ayında yayınlanan dizi yaklaşık 1 buçuk yıl sonra yeni sezonu ile Ekim 2021’de seyircisi ile buluştu.

Lauren Iungerich, Eddie Gonzalez ve Jeremy Haft tarafından yaratılan dizi, gençlik draması ve komedi türünde yer alıyor. ABD yapımı olan dizinin bölümleri 23 ila 36 dakika arasında değişiyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Sierra Capri, Jason Genao, Brett Gray, Diego Tinoco, Jessica Marie Garcia ve Julio Macias gibi isimler yer alıyor. IMDb‘de 13 bin kişi tarafından oylanan dizi 8,0‘lık puana sahip oldu.

On My Block konusu

Dizinin konusu, Eddie Gonzalez, Jeremy Haft, Lauren Iungerich’in yaratıcısı olduğu dizide Los Angeles’da yaşayan bir grup arkadaşın hikayesi anlatılıyor. Çetin bir mahallede yaşayan ve her biri hayattaki yerini bulmaya çalışan dört gencin dostluğu liseye başlamaları ile birlikte büyük bir sınavdan geçer.

Los Angeles’ın çetin bir mahallesinde yaşayan zeki, eğlenceli ve zorluklara alışkın dört gencin kadim dostluğu, liseye başlamalarıyla birlikte sınavdan geçer. Lisenin ilk günü yaklaşırken yazma kampından geri dönen Monse, Ruby ve Jamal’ın Cesar’la arasının bozuk olduğunu öğrenir. Cesar adına yapılan bir müdahale girişimi, pek de planlandığı gibi gitmez. Bu sırada Ruby, bir aile dostuna ilk görüşte âşık olur.

On My Block oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Sierra Capri, Jason Genao, Brett Gray, Diego Tinoco, Jessica Marie Garcia ve Julio Macias gibi isimler yer alıyor.

Sierra Capri – Monsé Finnie
Jason Genao – Ruben “Ruby” Martinez Jr.
Brett Gray – Jamal Turner
Diego Tinoco – Cesar Diaz
Jessica Marie Garcia – Jasmine Flores
Julio Macias – Oscar “Spooky” Diaz
Peggy Blow – Marisol Martinez ‘Abuelita’
Ronni Hawk – Olivia
Jahking Guillory – Latrelle
Emilio Rivera – Chivo

On My Block 4.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizi 4 Ekim 2021 tarihinde 4.sezonu ile seyircisi ile buluşacak.

On My Block 5.sezon olacak mı?

Dizi 4.sezonu aynı zamanda final sezonu olacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.