Only for Love Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

01.09.2023
Only for Love Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Only for Love 2023 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

2023’de yayınlanmaya başlayacak 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 36 bölümden oluşan dizinin bölümleri 45 dakikalık süreden oluşuyor.

Hunan ve Mango tv tarafından yayınlanan dizi romantik türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Guo Hu üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Bai Lu, Dylan Wang, Wei Zhe Ming, Shen Yu Jie, Liu Dong Qin, Jiang Pei Yao ve Nie Yuan gibi isimler yer alıyor.

Dizi ayrıca Accidental Love adı ile de biliniyor.

Only for Love konusu

Dizinin konusu, İşinde başarılı olan ve ön sayfaya bir haber çıkarmaya kararlı bir muhabir olan Zheng Shu Yi, üst düzey finans yöneticisi Shi Yan ile özel bir röportaj yapabilmek için çok çabaladı. Daha sonra aşk hikayeleri bir hata nedeniyle çiçek açar.

Zheng Shu Yi, çeşitli sektörlere ilişkin derinlemesine araştırması yoluyla çok sayıda rapor yazarken, Shi Yan, topluma elinden geldiğince geri vermeyi umduğu için sürekli olarak yatırım yapacak sosyal açıdan sorumlu start-up’lar arıyor. Shi Yan, Zheng Shu Yi’nin raporları aracılığıyla aktardığı fikirlerin kendi fikirleriyle örtüştüğünü fark eder ve bu nedenle, Zheng Shu Yi’nin şirketleri hakkında bir dizi rapor yazmasına izin vermeyi kabul eder. İkili sonunda kariyerlerinde yeni fırsatlar yaratır ve aynı zamanda aşkı da bulur.

Only for Love oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Bai Lu, Dylan Wang, Wei Zhe Ming, Shen Yu Jie, Liu Dong Qin, Jiang Pei Yao ve Nie Yuan gibi isimler yer alıyor.

Bai Lu – Zheng Shu Yi
Dylan Wang – Shi Yan
Wei Zhe Ming – Yu You
Shen Yu Jie – Qin Shi Yue
Liu Dong Qin – Guan Ji
Jiang Pei Yao – Bi Ruo Shan
Nie Yuan – Guan Xiang Cheng
Zeng Li – Tang Yi
Dong Xuan – Song Le Lan

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle