Peaky Blinders 6.sezon 2.bölüm ne zaman yayınlanacak? - Yorum Güncel

Peaky Blinders 6.sezon 2.bölüm ne zaman yayınlanacak?

28.02.2022
Peaky Blinders 6.sezon 2.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Peaky Blinders 6.sezon 2.bölüm ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, Ekşi, yorumları, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Peaky Blinders 6.sezon 2.bölüm hakkında

Fenomen İngiliz yapımı dizi, 2019 yılında yayınlanan 5.sezonun ardından uzun bir süre sonra geri döndü.

13 Eylül 2013‘te BBC Two tarafından yayınlanmaya başlayan İngiliz yapımı dizidir. BBC tarafından hazırlanan dizi potansiyelini gösterince Dünya çapında yayıncısı Netflix olmuştu.

Dizinin yönetmenliğini Otto Bathurts ve Tommy Harper üstlenirken, senaryosunu Steven Knight kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Cillian Murphy, Paul Anderson, Helen McCrory, Sophie Rundle, Ned Dennehy ve Finn Cole gibi isimler yer alıyor. Bölüm süreleri 57 dakika civarında dizinin IMDb‘de 458 bini aşkın kişi tarafından oylandığı ve 8,8 gibi her diziye nasip olmayacak bir puana sahip olduğunu da söyleyelim.

Dizi 2019’da yayınlanan 5.sezonundan sonra uzun bir ara vermişti. O uzun ara 2022’de son buldu. 27 Şubat 2022’de dizi 6.sezon 1.bölümü ile BBC tarafından yayınlandı.

Sezonun ilk bölümünü izleyen diziseverler Peaky Blinders 6.sezon 2.bölüm ne zaman çıkacak? sorusunun yanıtını merak ediyor. Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Ama gelin dizi ile ilgili detayları sizlerle paylaşalım.

Peaky Blinders konusu

Dizinin konusu, Çete yaptıkları son soygunla Müfettiş Chester Campbell’in (Sam Neill tarafından canlandırılan) dikkatini çeker ve dönemin Dışişleri Bakanı Winston Churchill tarafından bu soygunu araştırmak üzere Birmingham’a gönderilir. Hedefinde çeteler, gangsterler, komünistler ve müşterek suçlular vardır. Chester, şehri bu yasa dışı örgütlerden temizlemek için yemin eder ve bunun üzerine daha önce görev yaptığı Belfast’tan kendi ekibini de getirip çalışmalara başlar. Birinci Dünya Savaşı’ndan yeni çıkmış İngiltere’yi, yasadışı faaliyet gösteren çeşitli çeteler sarmıştır. Bunlardan biri de soygunculuk ve at yarışıyla para kazanan Peaky Blinders’dır. Polislere rüşvet yedirerek paçayı kurtaran çete, bir soygunda yanlışlık yapınca, başlarına bela olacak yeni bir müfettişin şehre gelmesine vesile olurlar.

Peaky Blinders dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Cillian Murphy, Paul Anderson, Helen McCrory, Sophie Rundle, Ned Dennehy ve Finn Cole gibi isimler yer alıyor.

Cillian Murphy – Thomas Shelby
Paul Anderson – Arthur Shelby
Helen McCrory – Aunt Polly
Sophie Rundle – Ada Shelby
Ned Dennehy – Charlie Strong
Finn Cole – Michael Gray
Ian Peck – Curly
Harry Kirton – Finn Shelby
Joe Cole – John Shelby
Natasha O’Keeffe – Lizzie Stark
Packy Lee – Johnny Dogs
Annabelle Wallis – Grace Burgess
Kate Phillips – Linda Shelby

Peaky Blinders 6.sezon 2.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 6.sezon ilk bölümü 27 Şubat 2022’de BBC tarafından yayınlandı. Dizinin 6.sezon 2.bölümü 6 Mart 2022’de yayınlanacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 5 Average: 4]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.