Penthouse Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Penthouse Dizi, konusu, cast, oyuncuları, 2.sezon ne zaman, karakterleri, IMDb puanı, Kore dizisi , trailer, altyazı, incelemesi, yorumları, Ekşi, yorum, fragmanı, izle (펜트하우스) gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Penthouse Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Penthouse Dizi, (The Penthouse: War in Life) konusu, cast, oyuncuları, 2.sezon ne zaman, karakterleri, IMDb puanı, Kore dizisi , trailer, altyazı, incelemesi, yorumları, Ekşi, yorum, fragmanı, izle (펜트하우스) gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

26 Ekim 2020 itibari iler yayınlanmaya başlayan yeni Kore yapımı dizilerden biridir. Dram türünde yer alan yapımın yönetmenliğini Joo Dong-Min üstlenirken, senaryosunu Kim Sun-Ok kaleme aldı. SBS tarafından yayınlanan dizi toplam 20 bölümden oluşuyor. Dizinin yayın maratonu 29 Aralık 2020‘de yayınlanacak final bölümü ile tamamlanacak. Yayın günleri Pazartesi-Salı olarak belirlenen dizi, Korece olacak. Dizinin bölümleri 1 Saat 10 dakika civarında olacak. Dizi, The Penthouse: War in Life adı ile de biliniyor.

Penthouse Konusu

Dizinin konusu, Gangnam’da, elit kesimin yaşadığı, ‘Penthouse’ adlı 100 katlı lüks bir apartman kompleksinde yaşayan bir grup kadının etrafında dönmektedir. Onlar, elit kesimin birer parçası ve gözdesi olabilmek için yavaş yavaş kendilerini birer canavara dönüştürür. ‘Penthouse’un kraliçesi olarak adlandırılan Sim Soo-Ryeon, Varlıklı bir ailede dünyaya gelmiştir ve hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmemiştir. Zarif ve ağırbaşlı birisidir. ‘Penthouse’ sakinlerinden biri olan Cheon Seo-Jin, Varlıklı bir ailede dünyaya gelmiştir. Gösterişli, kibirli ve aşırı derecede hırslı birisidir. Elit kesime dâhil olabilmek için her şeyi yapmayı göze alan Oh Yoon-Hee, Fakir bir ailede dünyaya gelmiştir ve hayatını maddi zorluklarla geçirmiştir. Yapabildiği her türlü işte çalışmıştır. Ayrıca, çocuklarının başarılı birer hayatı olabilmesi için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışmaktadır. Elit kesime girebilirse, çocuklarının hayatta başarılı olma şanslarının daha yüksek olduğunu düşünmektedir.

Penthouse Oyuncuları ve Karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Lee Ji-Ah, Kim So-Yeon, Eugene, Uhm Ki-Joon, Shin Eun-Kyung ve Bong Tae-Gyu gibi isimler yer alıyor.

Lee Ji-Ah – Sim Soo-Ryeon
Kim So-Yeon – Cheon Seo-Jin
Eugene – Oh Yoon-Hee
Uhm Ki-Joon – Joo Dan-Tae
Shin Eun-Kyung – Kang Ma-Ri
Bong Tae-Gyu – Lee Kyu-Jin
Yoon Jong-Hoon – Ha Yoon-Cheol

Yoon Joo-Hee – Go Sang-A
Park Eun-Seok – Goo Ho-Dong
Jin Ji-Hee – Yoo Je-Ni
Kim Hyun-Soo – Bae Ro-Na
Choi Ye-Bin – Ha Eun-Byeol
Kim Young-Dae – Joo Seok-Hoon
Han Ji-Hyun – Joo Seok-Kyung
Na So-Ye – Joo Hye-In
Lee Tae-Vin – Lee Min-Hyeo
k

Dizi fragmanı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR