Start-Up Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore dizileri

Start Up Dizi, konusu, cast, oyuncuları, kaç bölüm, karakterleri, IMDb, Mydramalist puanı, trailer, altyazı, incelemesi, yorumları, Ekşi, yorum, fragmanı, izle (스타트업) gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

19.10.2020
Start-Up Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore dizileri

Start-Up Dizi, konusu, cast, oyuncuları, kaç bölüm, karakterleri, IMDb, Mydramalist puanı, trailer, altyazı, incelemesi, yorumları, Ekşi, yorum, fragmanı, izle (스타트업) gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

17 Ekim 2020 itibariyle yayınlanmaya başlayan yeni Kore dizilerinden biridir. Dram, Romantik, Komedi ve gençlik türünde yer alan dizinin yönetmenliğini Oh Choong-Hwan üstlenirken, senaryosunu Park Hye-Ryun kaleme alıyor. tvN tarafından yayınlanan yapım toplam 16 bölümden oluşuyor. 6 Aralık 2020’de yayınlanacak olan 16.bölümü ile yayın maratonu tamamlanacak olan dizi, Cumartesi ve Pazar günleri yayınlanıyor. Korece olan yapım Mydramalist‘te 9,0’lık puana sahip oldu. Dizi Sandbox adı ile de yayınlanıyor.

Start-Up Konusu

Dizinin konusu, şirketlerinin, geleceğin ‘Google’u ve ‘Amazon’u olmasını hayal eden ancak bu konuda hiçte umut vaat etmeyen iki farklı kişinin etrafında dönmektedir. Aynı hayalin peşinden koşan bu ikili bir gün karşılaşır ve birbirlerine destek olup, birlikte işlerini geliştirirler. Steve Jobs gibi biri olmayı hayal eden Seo Dal-Mi, Kendi şirketini kurabilmesi için 90 bin dolara ihtiyacı vardır. Bu yüzden, üniversiteyi bırakır ve çeşitli yarı-zamanlı işlerde çalışmaya başlar. ‘Samsan Tech’in kurucusu olan Nam Do-San, 15 yıl önce, Matematik Olimpiyatları’nın ‘en genç kazananı’ unvanına sahipti ve ailesinin gurur kaynağıydı. Ancak, 2 yıl önce, arkadaşları ile birlikte kurduğu şirket içler acısı bir durumdadır. Bir gün, aynı hayali paylaştığı Seo Dal-Mi’nin (Suzy) ile karşılaşır. Seo Dal-Mi onu ilk aşkı olduğunu zanneder. Nam Do-San, bu yanlış anlaşılmayı gerçeğe dönüştürmek umuduyla bir başlangıç yapmaya karar verir.

Start-Up Oyuncuları ve Karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda Suzy, Nam Joo-Hyuk, Kim Sun-Ho, Kang Han-Na, Kim Do-Wan ve Kim Hae-Sook gibi isimler yer alıyor.

Suzy – Seo Dal-Mi
Nam Joo-Hyuk – Nam Do-San
Kim Sun-Ho – Han Ji-Pyeong
Kang Han-Na – Won In-Jae
Kim Hae-Sook – Dal-Mi’nin büyükannesi
Kim Do-Wan – Kim Yong-San
Yoo Su-Bin – Lee Cheol-San

Kim Min-Seok – Yoon Sun-Hak
Kim Hee-Jung – Nam Do-San’ın annesi
Kim Won-Hae – Nam Do-San’ın babası
Jang Se-Hyun – Nam Do-San’ın kuzeni
Song Seon-Mi – Cha A-Hyun
Kim Min-Seok – Park Dong-Chun
Stephanie Lee – Seo Yi-Sook
Cho Tae-Kwan – Alex Kwon
Heo Jung-Eun – Seo Dal-Mi (çocuk)
Kim Kang-Hoon – Nam Do-San (çocuk)
Nam Da-Reum – Han Ji-Pyeong (çocuk)
Lee Re – Won In-Jae (çocuk)

Dizi fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle