Perihan Tantuğ Kimdir? Ekotürk İlk Seans sunucusu - Yorum Güncel

Perihan Tantuğ Kimdir? Ekotürk İlk Seans sunucusu

28.12.2021
Perihan Tantuğ Kimdir? Ekotürk İlk Seans sunucusu

Perihan Tantuğ kimdir, hayatı, kariyeri, nereli, burcu, instagram hesabı, İlk Seans programı sunucusu, yaşı, boyu, gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı – Biyografisi

20 Haziran ‘ da dünyaya gelmiştir. 2001- 2005 yıllarında Samsun’da Milli Piyango Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Lisans eğitimini, Marmara Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Bankacılık ve Sigortacılık bölümünü başarıyla bitirmiştir. BankPozitif’te stajyerlik yapmıştır. GCM Yatırım’da müşteri temsilcisi olarak görev almıştır. Global Menkul Değerler A.Ş. ‘ de 2019 yılından beri Kıdemli Yatırım Uzmanı olarak çalışmaktadır. EkoTürk ekranlarında yayınlanan “Piyasa Notları” adlı yapımla izleyicilerinin karşısında yer alıyor. Tantuğ, evli ve iki çocuk annesidir.

Kariyeri

Orta Öğrenimini Samsun’da tamamlamıştır. Samsun Milli Piyango Anadolu Lisesi mezunudur. Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümünden lisans derecesi ile ayrılmıştır. Sermaye Piyasaları Kurulunun Türev Araçlar ve Düzey lisanslarına sahiptir. İş hayatına GCM Yatırım’da Forex Yatırım Danışmanı olarak başlamıştır. Daha sonra Global Menkul Kıymetler Şirketi’nde Yatırım Uzmanı ve Kıdemli Yatırım Uzmanı olarak uzun yıllar çalışmıştır. İş yaşantısına EkoTürk Tv’de moderatör olarak devam etmektedir. Her sabah 09:00-09:40 arasında Beklenti Raporu, 09:45-10:15 arası İlk Seans, 14:00-15:00 arası ise Borsa Teknik programlarını oluşturmaktadır. EkoTürk ekranında “Piyasa Notları” adlı yapımda görev almaktadır.

Nereli?

Samsun

Kaç Yaşında?

Perihan Tantuğ Burcu

İkizler

Perihan Tantuğ Boyu

1.73 cm

Perihan Tantuğ Kilosu

58 kg

Instagram hesabı

@peritantug

Programları

EkoTürk – Piyasa Notları

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.