Rastgele Yazı

Pes Artık Dizi | Konusu | Oyuncuları | Bölümleri

Pes Artık Dizi | Konusu | Oyuncuları | Bölümleri

Pes Artık dizi, konusu, oyuncuları, izle, karakterleri, yapımcısı, nereden izlenir, Türk youtube dizileri, Ercan Kolçak Köstendil, Bülent Şakrak, kaç bölüm gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi Koronavirüs salgını sonrası Türkiye’de dizilerin ara vermesinin ardından, oyuncuların birlikte pandemi sürecinde bir şeyler yapma fikri ile ortaya çıktı. Her bölüm sponsor alan dizinin yapımcılığını Kumbara film yapıyor. Dizinin senaristliğini ve yönetmenliğini Ercan Kolçak Köstendil yaparken aynı zaman başrolde de yer alıyor. Bülent Şakrak, Ertan Saban, Cansu Tosun, Ceyda Düvenci gibi isimlerin yer aldığı dizi Youtube’da yayınlanıyor. Her bölüm konuk oyuncu da alan dizi yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor. 9 bölüm olarak tasarlanan dizi her Pazar yayınlanıyor.

Pes Artık dizi konusu

Cihangir’de tek başına yaşayan bir oyuncunun çocukluk arkadaşının sürpriz şekilde çıkagelmesi ile yaşanan komik olayların anlatıldığı dizide Erkan Kolçak Köstendil’le beraber Bülent Şakrak, Ertan Saban ve Alper Baytekin rol alıyor.

Pes Artık dizi yorumları

Dizi, Karantina sürecinde Youtube’da yayınlanmaya başladı. Ercan Kolçak Köstendil’in kaleme aldığı dizi izleyiciler tarafından olumlu yorumlar ile karşılanıyor. Oyunculuğunun yanı sıra yönetmenliği ile de takdir toplayan dizinin senaryosunun da bir mini dizi için oldukça hareketli ve izlenilesi olduğu da belirtmek gerekiyor. Youtube’da ücretsiz olarak izlenebilen dizi ev ortamında hazırlanmış olmasına rağmen oldukça profesyonel gözüktüğünü de belirtmeliyiz. Aynı sitede oturan oyuncuların pandemi sürecinde dizi üretmesi de ayrıca takdir edilesi bir başka unsur tabi ki. Ki dizi yayınladığı youtube platformunda da yoğun ilgi gördü. Dizinin ilk bölümünün izlenmesi 110 bini aştı.

Pes Artık dizi oyuncuları

Bülent Şakrak
Erkan Kolçak Köstendil
Ertan Saban
Hera
Ceyda Düvenci
Ertan Saban
Cansu Tosun

Dizi Fragmanı

Pes Artık 1.Bölüm izle

Diziyi Youtube‘dan Pes Artık’ın kanalını takip ederek izleyebilirsiniz.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*