Pınar Deniz Kimdir? Aşk 101 Burcu

20.04.2020
Pınar Deniz Kimdir? Aşk 101 Burcu

Pınar Deniz kimdir? yaşı, boyu, kilosu, nereli, oynadığı dizi ve filmler, hayatı, biyografisi, Aşk 101 Burcu kim, sevgilisi instagram hesabı gibia aramalarınıza yorum güncel’den ulaşabilirsiniz.

Hayatı

Pınar Deniz, 10 kasım 1994’te İstanbul’da doğdu. Çocukluğundan itibaren oyuncu olma hayalleri kuran güzel isim,oyunculuk eğitimi almıştır. Genç oyuncu üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü tamamlamıştır.

Oyunculuk kariyeri

İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında oynadığı Sil Baştan adlı dizide yaşamıştır. Ardından Murat Dalkılıç’ın yani şarkısına çektiği klipte yer almıştı. Kanal D’de yayınlandığı dönemde büyük bir kitle tarafından izlenen Vatanım Sensin adlı dizide Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Fatih Artman, Onur Saylak, Okan Yalabık gibi isimlerle birlikte rol aldı. Dizide Yıldız karakterini canlandıran güzel oyuncu burada dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Beyaz Yalan dizisinde Azra, Bir Deli Rüzgar adlı dizide Gökçe karakterine hayat verdi. Ayrıca Deniz, Kardeşim benim adlı filmin 2.sinde oynadığı Didem karakteri ile de tanınmıştı.

Pınar Deniz yakın zamanda anneanesini Koronavirüs nedeniyle kaybetmesi ile günceme gelmişti.

Aşk 101 dizisi ve Burcu karakteri

Netflix’in 3. Türk yapımı olan Aşk 101 (Love 101) adlı dizide Burcu karakterini canlandırdı. Dizi Alina Boz, Kubilay Aka, Bade İşçil ve Kaan Urgancıoğlu ile birlikte rol aldı. 8 bölümden oluşacak olan dizi 24 Nisan’da Netflix’te yayında olacak.

Yaşı

26

Boyu

1,68

Kilosu

55

Burcu

Akrep

Pınar Deniz Sevgilisi

Güzel Köylü adlı dizide oynadığı Cemal karakteri ile tanınan Berk Cankat ile beraberdir.

instagram hesabı

@pinardenizz

Oynadığı dizi ve filmler

Vatanım Sensin – Yıldız
Sil Baştan – Evrim
Aşk 101 (Love 101) – Burcu
Kardeşim Benim 2 – Didem

YORUMLAR

canlı tv izle