Poşetten Kanatlar Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

24.11.2022
Poşetten Kanatlar Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Poşetten Kanatlar filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2022, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Yaşanmış bir hikayeden esinlenen dram türünde yer alan 2022 yapımı sinema filmidir. Filmin yönetmen koltuğunda “İçimdeki Varlık” filminin yönetmenliğini yapan Mustafa Özer oturuyor. Senaryosu Mustafa Duman tarafından kaleme alınan filmde uçma hayalleri kuran engelli bir çocuk ve hayalinin gerçekleşmesi için uğraşan arkadaşlarının mücadelesi anlatılıyor. Filmin oyuncu kadrosunda “Sinemanın Kral Ve Kraliçesi’ yarışmasında üçüncü seçilen oyuncu ve model Buğra Kılıçaslan yer alıyor.

Çekimleri Bursa‘da tamamlanan film toplam 1 saat 16 dakikadan oluşuyor. Dram temalı film Skypic Films aracılığıyla 25 Kasım 2022‘de sinemaseverler ile buluşacak.

Poşetten Kanatlar Filmi Konusu

Filmin konusu, hayallerinin gerçekleşmesini isteyen bir çocuğun hikayesini konu alıyor. Emir, tekerlekli sandalyede yaşamını sürdüren bir çocuktur. Emir’in en büyük hayali uçabilmektir. Yaşıtları sokakta oynarken onlarla birlikte vakit geçiremeyen Emir’in durumuna üzülen arkadaşları, onun hayalini gerçekleştirebilmek için büyük bir mücadelenin içine girer. Emir’i yürütebilmek için planlar yapmaya başlayan çocuklar, tekerlekli sandalyesine kanat yapmayı düşünür. Emir’i hayata kazandırmak isteyen arkadaşları uzun yıllar boyunca her sene bir gün köyde toplanıp vefa günü düzenler. 35 yaşına geldiklerinde yine bir vefa gününde köyde toplanan gençler, Emir’e sürpriz yaparak onu yamaç paraşütüne bindirmek ister. Bu durum beklenmedik bir olayla son bulur.

Poşetten Kanatlar Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda “Tam Kafadan Karavana” filminde rol alan Şevki Özcan ve “Mandıra Filozofu” filminde rol alan Gülnihal Demir yer alıyor. Ayrıca Buğra Kılıçaslan, Jale Ak, Yiğit Dören, Ayhan Kasal, Ali İhsan Süzer, Mehmet Toprak ve bir dönem vekil olan Faruk Anbarcıoğlu’da filmde yer alıyor.

Karakterleri

Şevki Özcan
Gülnihal Demir
Jale Ak
Yiğit Dören
Ayhan Kasal
Ali İhsan Süzer
Mehmet Toprak
Faruk Anbarcıoğlu

Film Fragmanı

Poşetten Kanatlar Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Dram türünde yer alan film 25 Kasım 2022‘de vizyona girecek.

Vizyon filmleri ilginizi çekebilir;

Kendi Yolumda Film Konusu Oyuncuları

YORUMLAR