Prank Encounters Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Prank Encounters dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, 2.sezon ne zaman, 3.sezon olacak mı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Prank Encounters Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Prank Encounters dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, 2.sezon ne zaman, 3.sezon olacak mı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

25 Kasım 2019′da yayınlanmaya başlayan Netflix orjinal içeriği şaka programı dizisidir. İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizinin 2.sezonu 1 Nisan 2021’de Netflix tarafından yayınlandı. Stranger Things‘in yıldız çocuk oyuncusu Gaten Matarazzo tarafından sunulan program her bölümde farklı kişilere yaptığı şakalarla dikkat çekti. Dizinin yönetmenliğini Anyhony Gonzalez yaparken, senaryosunu Doug Perkins ve David Storss kaleme alıyor. Komedi, Korku ve Reality show kategorisinde yer alan yapım IMDb’de 2 bine yakın kişi tarafından oylandı ve 5,1’lik puana sahip olabildi.

Prank Encounters konusu

Dizinin konusu, Gerçek insanların kendi korku filmlerinin yıldızına dönüştüğü bu gizli kamera şakası programında, korkunç şakaların aslı ortaya çıkınca aşırı komik durumlar yaşanıyor. Bir eleman bebek bakıcılığı yaparken diğeri, yardım derneğine oyuncak toplamak için uğrar. Ama şeytani bir oyuncak ayı, alınmak istemez. Tenha bir yolda sık sık yaşanan kazaları soruşturmak için tutulan geçici çalışanlar, kendilerini kızgın bir anne canavarın uğursuz av sahasında bulur. Bir geçici eleman ameliyatlı bir hastaya yardımcı olurken diğeri, dedektifin kayıp kadını bulmasına yardım eder. Derken şoke edici bir açıklama ve acil bir çağrı gelir.

Prank Encounters oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Gaten Matarazzo, Peter Giles, David Storrs, Mary Gallagher ve gibi Julian Gant isimler yer alıyor.

Gaten Matarazzo – kendisi
Peter Giles – seslendiren
David Storrs – Dave
Mary Gallagher – Becky
Sven Holmberg – Daniel
Julian Gant – Burt
Jack Crawford
Olivia DeLaurentis

Dizi yorumları

scare tactics kadar eğlenemediğim şaka programı. en büyük nedeni şakanın çok uzun olması. 20 dakika boyunca tek bir şakayı izlemek yorucu geliyor. halbuki scare tactics bir bölüme 4 şaka sığdırıyordu. hem insan izlerken sıkılmıyor hem de farklı şeyler görüyordu bir bölüm içinde. olmamış netflix.

  • shooter mcgavin / Ekşi Sözlük

netflixte gezinirken görüp ekşiye bakayım dedim bu ne la hepiniz mi görüntü yönetmenisiniz ? herkes yok kamera açıları, yok ivmesi, yok otu boku.. ekşi değil sanki yönetmenler topluluğu.. şimdi gidip izlicem, size soran da kabahat..

  • hdundar / Ekşi Sözlük

kamera açılarına bakıyorum şakalananları her açıdan çeken ve bazen de şakalananı takip eden kameralar kullanılmış. şakalananın görmemesi için küçük kameraların kullanılması gerekir fakat bu küçük kameraların bu netlikte ve hatta pan, tilt yapması cidden zor en az 10 farklı açıdan kaydediliyor şakalanan. her ayrıntı kamera ile gösteriliyor. bu tarz kameralar için ışığın bu denli evin her yerinde yeterli olması falan bana biraz fake geldi herkes oyuncu sanırım.

  • basyargic / Ekşi Sözlük

Prank Encounters 2.sezon ne zaman çıkacak?

Şaka programının 2.sezonu 1 Nisan 2021’de Netflix’te yayınlanacak.

Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.