Proje Film Yorumları | Sosyal Medya Tepkileri

26.08.2020
Proje Film Yorumları | Sosyal Medya Tepkileri

Proje film yorumları, yorum, inceleme, rewiev, filmi, ekşi, twitter, 2 olacak mı, oyuncuları, konusu gibi aramalarınız iin yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

Proje filmi yayınlandığı günden bu yana en çok izlenen Netflix filmlerinden biri olmayı başardı. İzleyenlerin hayran kaldığı filmin orjinal adı Project Power. Konusu ile de izleyenlerde merak uyandıran dizi ekşi sözlük ve özellikle twitter üzerinden çokca konuşuldu yorum yapıldı. Şimdi gelin önce filmin konusuna ardından da Proje film yorumları ve sosyal medya tepkilerine birlikte göz atalım.

Proje Konusu

Kullanıcılarına geçici süper güçler veren, tehlikeli, yeni bir hapın kaynağına ulaşmak isteyen eski bir asker, genç bir kız ve bir polisin yolları New Orleans’ta kesişir. eski bir asker, genç bir satıcı ve bir polis etrafında gelişiyor. Bilim-kurgu türündeki filmde; New Orleans sokaklarında, kullanan herkeste farklı süper güçleri ortaya çıkaran yeni bir gizemli hap hakkında söylentiler yayılmaya başlıyor. Tek sorun, bu hapı alana kadar neler olacağını bilmemek. Kimileri kurşun geçirmez bir cilde sahip olmak, görünmezlik, olağanüstü kuvvet gibi güçler elde ederken kimileri de bu hapa daha ölümcül bir reaksiyon gösteriyor.

Project Power | Proje Film Yorumları

https://twitter.com/pizzasizasla/status/1298640120959193089?s=20
https://twitter.com/gulecezzz/status/1297731888686272512?s=20
https://twitter.com/tvrehberitr/status/1297527448163225601?s=20
https://twitter.com/cvvccv_/status/1296236260282048514?s=20
https://twitter.com/skarakas/status/1295353409453907970?s=20

Proje Film Yorumları | Ekşi Sözlük

“bradley cooper’lı limitless’ı hatırlattı. onun kadar sıradan duruyor. izle / geç seviyesinde bir film. zaten netflix’in son aksiyon filmlerinden sonra bi beklentim de kalmadı. bunu da jgl ve biraz da foxx için izler, geçerim.”

“iki gün sonra hakkında hiçbir şey hatırlamayacağım, sekiz on ay sonra da izleyip izlemediğimi bile unutacağım sabun köpüğü bir aksiyon filmi.
insanlığın güce olan tutkusunun, insanı önce süperinsana en son da homo deus’a dönüştürme projelerinin ilhamıyla çekilen film, türüne dair yenilik endişesi taşımıyor. yaratıcılıktan uzak, tamamen klişeler üzerine inşa edilerek çekilmiş. hikaye merak ettirmiyor, heyecanlandırmıyor. joseph gordon-levitt, jamie foxx gibi iyi oyunculara rağmen yürümüyor, süründürüyor.
gerçek anlamda zaman kaybı.”

“beş dakika saf güce sahip olmak için neleri riske atardınız?

filmde kullanılan ve herkeste farklı etkiler gösteren o hapın farklı karakterler oluşturması, hepsinin birbiri ile kesişim noktası ve o hapın ardındaki bilinmezliği riske atıp güce ulaşma arzusu ve işte sınırsızlık!”

“fragmanlardan, posterlerden vs özenli, kaliteli bir film izlenimi veriyor ama sonuç gerçekten çok kötü.

konu olarak ilk başta çok ilginç geliyor ama filmi izlerken bu fikrin ne kadar kötü olduğunu ve ne kadar kötü işlendiğini görebilirsiniz.”

“netflix artık film-dizi çekmesin amk. “sen siyah bir kadınsın, hayat seni ezmek için yapılmış” şu salak ideolojilerinizi de alın sktirn gidin artık. herkes ibne olsun, beyazlar ölsün, gay olmayan her beyaz erkek kötüdür, siyahiler iyidir, sadece ırklarından dolayı.”

“yani joseph gordon lewitt kalitesinde bir oyuncu ve acayip sevdiğim siker atar jones bile kurtaramamış filmi.

böyle bir an evvel bitsin diye koşturarak çekilmiş sanki.”

o kadar, ama o kadar kötü bir filmdir ki yarım saatte bir durdurup izlediğim yetmedi en sonunda arka planda açık bırakıp sözlükte takılarak bitirmeye çalıştım. ona bile tahammül edemeyip son 20 dakika kala kapatıp netflix izleme tarihçesinden sildim ki karşıma çıkmasın. o kadar iğrenç ki 90’larda show tv’de yayınlanan b sınıfı aksiyon filmleri bunun yanında şaheserdir. hele limitless’la alakası bile yok.”

YORUMLAR

canlı tv izle