Proje Film (Project Power) | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Proje Film (Project Power) konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, Netflix filmleri, ne zaman çıkacak, Art kim, Frank kim, Robin kim, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

10.08.2020
Proje Film (Project Power) | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Proje Film (Project Power) konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, Netflix filmleri, ne zaman çıkacak, Art kim, Frank kim, Robin kim, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

Film, 14 Ağustos 2020’de Netflix Türkiye’de seyircisi ile buluşacak. Netflix filmlerinden biri olan yapım, Netflix‘te uzun süredir beklenenler arasında yer alıyor. Mattson Tomlin tarafından yazılan film, süper kahraman filmleri kategorisinde yer alıyor. Film, Project Power ismi ile de biliniyor. Yönetmenliğini Henry Joost ve Ariel Schulman’ın üstlendiği yapımın kadrosunda Jamie Foxx, Joseph Gordon-Levitt, and Dominique Fishback, alongside Machine Gun Kelly, Rodrigo Santoro, Amy Landecker ve Allen Maldonado gibi isimler yer alıyor. 85 milyon dolarlık bütçe ayrılan filmin Netflix’te ne kadar başarıya ulaşağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Proje Film (Project Power) Konusu

Filmin konusu, Kullanıcılarına geçici süper güçler veren, tehlikeli, yeni bir hapın kaynağına ulaşmak isteyen eski bir asker, genç bir kız ve bir polisin yolları New Orleans’ta kesişir. eski bir asker, genç bir satıcı ve bir polis etrafında gelişiyor. Bilim-kurgu türündeki filmde; New Orleans sokaklarında, kullanan herkeste farklı süper güçleri ortaya çıkaran yeni bir gizemli hap hakkında söylentiler yayılmaya başlıyor. Tek sorun, bu hapı alana kadar neler olacağını bilmemek. Kimileri kurşun geçirmez bir cilde sahip olmak, görünmezlik, olağanüstü kuvvet gibi güçler elde ederken kimileri de bu hapa daha ölümcül bir reaksiyon gösteriyor.

Fakat hap; şehirdeki suç oranını tehlikeli seviyelere çıkarınca Joseph Gordon-Levitt’in hayat verdiği yerel bir polis, güce karşı güçle savaşmaya karar vererek Dominique Fishback tarafından canlandırılan genç bir satıcı ve Jamie Foxx tarafından canlandırılan ve gizli bir intikam arzusundan güç alan eski bir askerle birlik oluyor. Üçlü, hapın yaratılmasından sorumlu olan grubun izini bulmak ve onları durdurmak için hapı alma riskine giriyor.

Proje Film (Project Power) oyuncuları ve karakterleri(cast)

Dizinin kadrosunda Jamie Foxx, Joseph Gordon-Levitt, and Dominique Fishback, alongside Machine Gun Kelly, Rodrigo Santoro, Amy Landecker ve Allen Maldonado gibi isimler yer alıyor.

Jamie Foxx – Art
Joseph Gordon-Levitt – Frank
Dominique Fishback – Robin
Rodrigo Santoro – Biggie
Courtney B. Vance – Captain Crane
Amy Landecker – Gardner
Colson Baker – Newt
Tait Fletcher – Wallace
Allen Maldonado – Landry
Andrene Ward – Hammond-Irene
Mike Seal – Taylor
Kyanna Simone Simpson – Tracy
C.J. LeBlanc – Miggs
CG Lewis – Tommy
Joseph Poliquin – Indo

Film fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle