Queen of the South | Dizi | Konusu | Oyuncuları | 5.sezon

26.05.2020
Queen of the South | Dizi | Konusu | Oyuncuları | 5.sezon

Queen of the South dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç sezon kaç bölüm, 5.sezon ne zaman, İMDb puanı, Teresa Mendoza kim, Cast, yorumları, izle, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi Hakkında

Queen of the South’un ilk sezonu ile 23 Haziran 2016 yılında yayınlanmaya başladı. Şimdiye kadar 3.sezonu ile yayınlanan dizi, Aksiyon, Suç, Gerilim türünde yer alıyor. La Reina del Sur adlı romandan uyarlanmış olan dizinin başrolünde Alice Braga yer alıyor. Toplam 4.sezonu olan dizinin toplam bölüm sayısı 52’dir. M.A. Fortin ve Joshua John Miller tarafından yaratılan dizinin bölümleri 38-45 dakika arasında değişmektedir. Dizinin günümüzdeki yayıncısı USA Network adlı kablo yayın ağıdır. Dizi Türkiye’de Netflix ve Fox Crime tarafından yayınlanmaktadır. Dizinin İMDb’de mevcut puanı 7,9.

Queen of the South dizi konusu

Meksikalı uyuşturucu kartelinden zar zor kaçan kadın, erkek arkadaşının ölümünden sonra uyuşturucu kaçakcılığı işini devralarak durumu tersine çevirmeye karar verir. 2002’de Arturo Perez-Reverte tarafından yazılmış La Reina del Sur romanından yola çıkılmıştır. İlk Bölüm: Teresa, kara para aklayan biri ile bir anlaşma yaparak kendi uyuşturucu imparatorluğunu kurmaya çalışır. Bu sırada Camilia’dan saklanmaya çalışır. Malta’daki bir suikastçiden kaçan Teresa, niyeti pek de belli olmayan bir arkadaşından yardım alır. Teresa kendisini ve imparatorluğunu karaborsada satılan kızları kurtarmak için riske atar.

Queen of the South oyuncuları ve karakterleri

Alice Braga – Teresa Mendoza
Hemky Madera – Pote Galvez
Peter Gadiot – James
Veronica Falcón – Camila Vargas
Nick Sagar – Detective Alonzo Loya
Joaquim de Almeida – Don Epifanio Vargas
Idalia Valles – Isabela Vargas
Molly Burnett – Kelly Anne Van Awken
Joseph T. Campos – Boaz Jimenez
Juan Felipe Barrientos – The Charger

Dizi Fragmanı

Queen of the South 5.sezon ne zaman?

5.sezonu ile 2020 yılında dönmesi beklenen dizinin Koronavirüs pandemisi nedeniyle çekimlerinn ertelendiği açıklandı. 5.sezon tarihi ise bu nedenle henüz netleşmedi. Dizinin 4.sezonu 29 Mayıs 2020’de Netflix Türkitye tarafından yayınlanmaya başlayacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle