Rick and Morty 4.sezon 10.bölüm ne zaman yayınlanacak? - Yorum Güncel

Rick and Morty 4.sezon 10.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Rick and Morty 4.sezon 10.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Rick and Morty 4.sezon 10.bölüm, bölümlerin yayın tarihleri, yeni bölüm ne zaman, ne zaman çıkacak, nereden izlenir, hangi gün yayınlanacak gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Rick and Morty’nin 4.sezon 10.bölüm yayın tarihi belli oldu. Peki Rick and Morty’nin merakla beklenen sezon finali bölümü olan 4.sezon 10.bölümü ne zaman yayınlanacak?

Rick and Morty’nin yeni bölümleri ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. 4.sezon 5. bölümünün ardından ara veren dizi, 4 Mayıs’ta yayınlanan yeni bölümüyle geri döndü. 5 bölüm daha sürecek olan serüvenin yayın takvimi de belli oldu.

Rick and Morty 4.sezon 10.bölüm konusu

Her hafta uçuk kaçık konuları ile seyircilerini farklı diyarlara götüren dizinin 10.bölüm konusu hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Konusu ile ilgili paylaşım geldiğinde biz de sitemize ekleyeceğiz. Ancak dizinin 9.bölüm yayın tarihi belli oldu. Dizinin 10.bölümün adı ise Star Mort: Rickturn of the Jerri  olarak açıklandı.

Rick an Morty ne zaman Netflix’te yayınlanacak?

Buna göre, fenomen dizi, Rick and Morty 4.sezon 10.bölümü 31 Mayıs 2020’de yayınlanacak. Dizi yayınlanan bu bölümü ile 4.sezonu tamamlamış olacak. Sezon finali bölümünün yayınlanmasının ardından Rick and Morty’nin 4.sezonun tamamınının Netflix Türkiye’de olmasını bekliyoruz.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR