Rick and Morty’nin 4.sezon 6. bölümünün yayınlanacağı tarih belli oldu!

14.03.2020
Rick and Morty’nin 4.sezon 6. bölümünün yayınlanacağı tarih belli oldu!

Son zamanların en sevilen animasyon dizilerinden biri olan Rick and Morty’nin 4.sezonunun ikinci parçasının ne zaman yayınlanacağı belli oldu.

Geçtiğimiz 2019 yılında 4.sezonu ile geri dönerek seyircilerinı sıradışı hikayeleri ile mest eden Rick an Morty, 4.sezon 5. bölümünün ardından ara vermişti. Dizi yapımcıları yeni yılın ilk aylarında sezonun kalan bölümlerinin yayınlanacağını açıklamıştı. Ancak dizi beklendiği gibi yeni bölümleri ile dönmedi. ABD’de adult swimm adlı kanalda yayınlanan dizinin yeni bölümleri hakkında daha sonra herhangi bir açıklama yapılmaması da seyircilerini kızdıran bir diğer detay olmuştu.

Rick and Morty Mayıs’ta dönecek ama..

Seyircilerin yoğun tepkilerinin ardından Dizi yapımcılarından yeni bir açıklama geldi. Buna göre Rick and Morty 4.sezon 6. bölümü ile 8 Mayıs 2020’de geri dönecek. Ancak Türkiye’de özellikle Netflix’ten diziyi takip edenler, bu tarihte diziyi izleyemeyecek. Zira Netflix’in, diziyi yayınlamak için dizinin sezonunun tamamının yayınlamasını beklemek gibi bir politikası var ve haliyle dizinin yayınlanması yaz aylarını bulacak. Tebi eğer bu kez açıklanan tarihte yeni bölümleri yayınlanırsa..

Rick and Morty’nin 4.sezonunda neden sansür var?

YORUMLAR

canlı tv izle