Run On Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Run On dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Kore Dizileri, Korean Drama 2020, Kdrama 2020, fragmanı, Mydramalist puanı, izle (런 온) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Run On Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Run On dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Kore Dizileri, Korean Drama 2020, Kdrama 2020, fragmanı, Mydramalist puanı, izle (런 온) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

16 Aralık 2020‘de yayınlanmaya başlayan 2020 yapımı Güney Kore dizilerindendir. Toplam 16 bölümden oluşacak olan dizi, 4 Şubat 2021’de yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. Dizinin yönetmenliğini Lee Jae-Hoon üstlenirken, senaryosunu Park Min-Sook kaleme alıyor. JTBC ve Netflix ortak yapımı olarak yayınlanacak olan dizi, JTBC yayını tamamlandıktan sonra Netflix Türkiye‘de yer alacak. Dram ve Romantik türünde yer alan dizi Korece dilinde olacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Im Si-Wan, Shin Se-Kyung, Choi Soo-Young, Kang Tae-Oh, Park Young-Gyu ve Cha Hwa-Yeon gibi isimler yer alıyor. Bölüm süreleri 1 saat 5 dakika olacak olan dizi, Keep On, Leonon ve Reonon adları ile de yayınlanabilecek. Dizi Mydramalist‘te 9,2‘lik puana sahip oldu.

Run On konusu

Dizinin konusu, daha önce tamamen farklı dünyalarda yaşayan, birbirlerini tanıdıkça ve birlikte olgunlaşmaya başladıkça, kendilerini hapsettikleri kalıpları kıran iki kişinin arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır. Bir spor menajeri olan Ki Sun-Gyeom, Bir zamanlar, milli takımda yer alan popüler bir kısa mesafe koşucusuydu. Yaşadığı bir olaydan sonra, atletlizmi bırakarak spor menajeri olur. Oh Mi-Joo (Shin Se-Kyung) ile tanıştıktan sonra hiç tanımadığı bir hayatın içine adım atar. Film çevirmeni olan Oh Mi-Joo, Filmler için altyazı çevirileri yapmaktadır. Kalbini insanlara açmakta zorlanmasına rağmen, duygularına sadık birisidir. Ki Sun-Gyeom (Im Si-Wan) ile karşılaşmasının, ikisinin de kaderleri olduğunu düşünmektedir. Bir spor ajansının CEO’su olan Seo Dan-A karakterini canlandırmaktadır. ‘Seomyung Group’un başkanının tek çocuğudur. Ancak kadın olduğu için ‘Seomyung Group’un potansiyel halefleri listesine en son sıralara konulmuştur. Ona ait olan makamı geri alabilmek için büyük bir mücadele vermektedir. Güzel sanatlar fakültesinde okuyan Lee Young-Hwa, Okulunda popüler bir öğrencidir. Film izlemek ve eskiz çizimleri yapmaktan hoşlanmaktadır. Bir gün, ondan kendisi için çizim yapmasını isteyen, garip bir kadınla, Seo Dan-A (Choi Soo-Young) ile karşılaşır. Seo Dan-A adındaki bu kadın onun oldukça ilgisini çeker.

Run On oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Im Si-Wan, Shin Se-Kyung, Choi Soo-Young, Kang Tae-Oh, Park Young-Gyu ve Cha Hwa-Yeon gibi isimler yer alıyor.

Im Si-Wan – Ki Sun-Gyeom
Shin Se-Kyung – Go Mun-Young
Choi Soo-Young – Seo Dan-A
Kang Tae-Oh – Lee Young-Hwa
Park Young-Gyu – Ki Jung-Do
Cha Hwa-Yeon – Yook Ji-Woo
Lee Bong-Ryun – Park Mae-Mae
Ryu Abel – Ki Eun-Bi
Seo Jae-Hee – Dong-Kyung
Yeon Je-Wook – Jung Ji-Hyun
Lee Jeong-Ha – Kim Woo-Sik
Choi Jae-Hyun – Seo Tae-Woong
Kim Dong-Young – Ko Ye-Joon
Kim Si-Eun – Ko Ye-Chan

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.