Rastgele Yazı

Russian Doll Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon

Russian Doll Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon

Russian Doll dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, 4.sezon ne zaman, Netflix dizileri, yorumları, incelemesi, Nadia kim, ekşi sözlük, kaç sezon kaç bölüm, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 1 Şubat 2019’da Netflix’te yayınlanmaya başlayan Amerikan komedi dizisidir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan dizinin bölüm süreleri 24 ila 30 dakika arasında değişiyor. Dizi Natasha Lyonne, Leslye Headland ve Amy Poehler tarafından tasarlanan dizinin başrollerinde Natasha Lyonne, Greta Lee, Yul Vazquez, Charlie Barnett ve Elizabeth Ashley gibi isimler yer alıyor. Başrolde yer alan Natasha Lyonne dizinin hem yapımcı hem de senaryo kadrosunda da yer alması ile dikkat çekiyor. İMDb‘de 7,9’luk puana sahip olan dizi, ilk sezonu ile beğeni toplayan yapımlar arasında yer aldı.

Russian Doll konusu

Nadia, sürekli ölmekte ve 36. doğum günü partisini tekrar yaşamaktadır. Gerçeküstü bir zaman döngüsünde sıkışıp kalmıştır ve fâni olduğu gerçeğiyle yüzleşmelidir. 36. doğum gününde, Nadia’yı zamansız bir son beklemektedir. Sonra aniden, kendini yeniden arkadaşlarının onun için düzenlediği partide bulur. Aklı karışmış ve akşamdan kalma bir hâlde olan Nadia, önceki gece olanları anlamaya çalışır. İsrail usulü esrarlı sigara satan torbacı Wardog’un peşine düşer. Nadia’nın ipucu arayışları, onu bir Yeşiva okuluna götürür, ancak John’un yardımına ihtiyacı vardır. Yulaf’ı aramaya çıkan Nadia, evsiz bir adamla arkadaş olur. Şimdiki zaman yaşandıkça, Nadia’nın sorunlu geçmişi peşini bırakmaz. Alan, zamanlarının azaldığından endişelenir. Nadia ve Alan birbirlerini ararlar ve nihayet şarküteride yolları kesişir. Bir şeyler yanlış gitmektedir, ancak birbirlerinden yine de vazgeçmezler.

Russian Doll oyuncuları ve karakterleri

Natasha Lyonne – Nadia Vulvokov
Charlie Barnett – Alan Zaveri
Greta Lee – Maxine
Elizabeth Ashley – Ruth Brenner
Rebecca Henderson – Lizzy
Jeremy Bobb – Mike Kershaw
Ritesh Rajan – Farran
Yul Vazquez – John Reyes
Dascha Polanco – Beatrice
Brendan Sexton III – Horse
Yoni Lotan – Ryan
Ken Beck
Max Knoblauch
Tatiana E. Rivera – Lucy

Russian Doll 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizi ilk sezonu ile aldığı büyük beğeninin ardından 2.sezon onayını aldı. 2.sezon yine ilk sezonda olduğu gibi 8 bölümden oluşacak. Dizinin 2.sezon yayın tarihi henüz netleşmedi. Ancak 2020 yılının 2. çeyreğinde yayınlanması bekleniyor.

Dizi fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapına Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*