Sadece Arkadaşız 2.Sezon Olacak Mı? | Exxen - Yorum Güncel

Sadece Arkadaşız 2.Sezon Olacak Mı? | Exxen

10.04.2023
Sadece Arkadaşız 2.Sezon Olacak Mı?  | Exxen

Sadece Arkadaşız 2.sezon olacak mı, 2.sezon 1.bölüm, Exxen, 2.sezon ne zaman, Kubilay Aka filmleri ve tv dizileri, Kubilay Aka Hazar Ergüçlü, 20 bölüm izle, ekşi, imdb, yorumu, Netflix, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Başrollerinde Çukur dizisi ile yıldızı parlayan Kubilay Aka ve Medcezir dizisinden bu yana göz kamaştıran Hazar Ergüçlü’nün rol aldığı Sadece Arkadaşız dizisi ExxeN platformunun en çok izlenen içeriklerindenn biri oldu. İzleyicilerinin kahkahalarla izlediği dizinin senaristi ise Çok Güzel Hareketler Bunlar’dan Zeynep Koçak. Öyle ki ilk sezonunda 2.bölümde kendisine de rol yazmış.

Sadece Arkadaşız hakkında en çok merak edilenlerden biri 2.sezon olacak mı olacaksa ne zaman soruları oldu.

Sadece Arkadaşız Dizi Konusu

Dizinin konusu, Aynı evi paylaşmaya karar veren Ece ve Umut’un hayatı; Umut’un halasından gelen sürpriz bir kararla altüst olur. Tüm mal varlığını elinden çıkarmaya karar veren hala, elinde kalan tek evi ilk önce kim evlenirse ona bırakacaktır. Umut ve Ece, evliliğe sıcak bakmasalar da evin sahibi olabilmek için her gün farklı biriyle randevuya çıkarak doğru eşi aramaya başlarlar.

Sadece Arkadaşız Dizi Konusu | Oyuncuları | Exxen

Sadece Arkadaşız Dizi Oyuncuları

Ece (Hazar Ergüçlü)
Umut (Kubilay Aka)
Tankut (Onur Berk Arslanoğlu)
Umut’un Halası (Nergis Kumbasar)
Su (Ezgi Gör)
Emre (Burak Sevinç)
Leyla (Elif Doğan)
Sinem Soylu (Zeynep Koçak)
Nilay (Hande Doğandemir)

Sadece Arkadaşız 2.Sezon Olacak Mı? Ne zaman?

Bir İtalyan dizisi Love Snack’ten uyarlanan dizinin 2.sezonu hakkında dizinin senaristi Zeynep Koçak, yapımcısı Exxen ya da oyuncuları Kubilay Aka ve Hazar Ergüçlü gibi isimlerden henüz bir açıklama gelmedi.

YORUMLAR