Savage Beauty Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

Savage Beauty Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

12.05.2022
Savage Beauty Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Savage Beauty dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

13 Mayıs 2022’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix Güney Afrika orijinali dizidir. İlk sezonu 6 bölümden oluşan dizi dram türünde yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Denny Y. Miller, Thati Pele ve Rea Rangaka üstlenirken, senaryosunu Lebogang Mogashoa, Nelisa Ngcobo ve Neo Sibiya kaleme aldı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Rosemary Zimu, Dumisani Mbebe, Nthati Moshesh, Angela Sithole, Jesse Suntele, Nambitha Ben-Mazwi ve Oros Mampofu gibi isimler yer alıyor.

Dizinin bölümleri 45 dakikadan oluşuyor.

Savage Beauty konusu (Spoiler içerebilir)

Dizinin konusu, Trajik geçmişinin intikamını almak isteyen gizemli bir kadın, küresel bir güzellik imparatorluğunun sahibi olan ve karanlık sırlar saklayan güçlü bir ailenin içine sızar. Bhengu ailesinin kozmetik markalarının yeni yüzünü tanıttığı partide bir PR fiyaskosu yaşanır. Daha sonra ailenin reisi Grace Hanım farklı türde bir engelle uğraşır. Halefini seçmeye kararlı olan Don, çocukları Phila ve Linda’ya Bhengu Beauty şirketinin öteki yüzünü gösterir. Zinhle bir sonraki hamlesini planlar. Hızla yayılan bir video Bhengu ailesinde dramaya neden olurken Zinhle, Ndu ile daha fazla vakit geçirir. Linda gitmek zorunda kalır ve Grace Hanım ailesine öncelik verir. Bir skandal ve yakın bir aile dostunun ortadan kaybolması, Bhengu ailesinde daha derin bir kopuşa yol açar. Zinhle ve Bonga eskiden tanıdıkları biriyle yüzleşirler.

Savage Beauty dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Rosemary Zimu, Dumisani Mbebe, Nthati Moshesh, Angela Sithole, Jesse Suntele, Nambitha Ben-Mazwi ve Oros Mampofu gibi isimler yer alıyor.

Rosemary Zimu – Zihnle
Dumisani Mbebe – Don Bhengu
Nthati Moshesh – Grace Bhengu
Angela Sithole – Thando Bhengu
Jesse Suntele – Phila Bhengu
Nambitha Ben-Mazwi – Linda Bhengu
Oros Mampofu – Ndu bhengu

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.