Schitt’s Creek Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Schitt’s Creek Dizi, konusu, cast, Emmy ödüllü Kanada komedi dizisi, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

21.09.2020
Schitt’s Creek Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Schitt’s Creek Dizi, konusu, cast, Emmy ödüllü Kanada komedi dizisi, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Schitt’s Creek Dizi hakkında

Dizi, 13 Ocak 2015 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlayan Kanada yapımı komedi dizisidir. Kanada kanalı CBC tarafından yayınlanan dizi toplam 6 sezon 80 bölümden oluşuyor. İlk 4 sezonu 13 bölümden oluşan dizi, 5. ve 6. sezonu 14 bölümden oluşuyor. 2020 yılında Emmy ödüllerinde kazandığı 9 ödül ile dikkatleri üzerine çeken dizi, IMDb‘de 42 binden fazla kişi tarafından oylandı ve 8,4’lük puana sahip oldu. Dizi, Eugene Levy ve Dan Levy tarafından yaratıldı. Dizinin kadrosunda Eugene Levy, Catherine O’Hara, Dan Levy, Annie Murphy, Chris Elliott ve Emily Hampshire gibi isimler yer alıyor. Bölümleri 22 ila 48 dakika arasında deişiklik gösteren dizi, 7 Nisan 2020’de yayınlanan final bölümü ile ekranlara veda etti.

Schitt’s Creek Konusu

Dizinin konusu, Zengin video mağazası patronu Johnny Rose ve ailesi birdenbire parasız kaldığında, Schitt’s Creek’te yeniden bir araya gelmek için şımartılmış hayatlarını terk etmek zorunda kalırlar. Zengin Rose ailesi, video mağazası patronu Johnny, karısı ve eski pembe dizi oyuncusu Moira ve onların şımarık yetişkin çocukları David ve Alexis, İşletme müdürleri tarafından dolandırılınca servetlerini kaybeder. Kalan tek varlıkları ile hayatlarını yeniden inşa etmek zorunda kalırlar. Johnny’nin 1991’de David için şaka doğum günü hediyesi olarak satın aldığı Schitt’s Creek adlı küçük bir kasaba. Rose ailesi, Schitt’s Creek adlı küçük kasabaya taşınır ve harap bir motelde iki bitişik odada konaklamaya başlar. Aile yeni hayatlarına alıştıkça, iyi niyetli tavırları, belediye başkanı Roland Schitt, karısı Jocelyn ve motelin yöneticisi Stevie de dahil olmak üzere, Schitt’s Creek’in daha fazla taşra sakinleriyle çatışmaya başlarlar.

Schitt’s Creek Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda, Eugene Levy, Catherine O’Hara, Dan Levy, Annie Murphy, Chris Elliott ve Emily Hampshire gibi isimler yer alıyor.

Eugene Levy – Johnny Rose
Catherine O’Hara – Moira Rose
Dan Levy – David Rose
Annie Murphy – lexis Rose
Chris Elliott – Roland Schitt
Emily Hampshire – Stevie Budd
Jennifer Robertson – Jocelyn Schitt
SSarah Levy – Twyla Sands
Karen Robinson – Ronnie Lee
Dustin Milligan – Ted Mullens
Noah Reid – Patrick Brewer

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle